Волкер вказав, як Росія сама себе викриває на Донбасі

Волкер вказав, як Росія сама себе викриває на Донбасі

Укрінформ
Обмеження для місії ОБСЄ, які російські окупанти встановлюють на непідконтрольній Києву території Донбасу, змушують організацію думати, що російській стороні є що приховувати.

Таку думку висловив спецпредставник США в Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Голосу Америки".

Він нагадав, що перед ОБСЄ починаючи з лютого постають все більші складнощі в отриманні доступу до українсько-російського міжнародного кордону.

"За своїми повноваженнями, вони мають право там бути і вони повинні мати право пересуватись окупованою територією. Такі обмеження унеможливлюють для них виконання своєї роботи", – пояснив Волкер.

Читайте також: Волкер: Якщо РФ ветує рішення про миротворців - вона хоче продовжити війну

Також він вказав на те, що навіть у випадку, що окупанти пропустять спостерігачів, на їхній дорозі є чимало пропускних пунктів.

"Це означає, що заздалегідь йдуть повідомлення: "Добре, їде ОБСЄ, готуйтесь, щоб вони нічого не побачили". Так було", – зазначив спецпредставник.

Читайте також: Жебрівський поговорив без преси з Волкером та Йованович

Він також нагадав, що спостерігачам не дозволяли ночувати на окупованих територіях, і вони мусили повертатись доки було світло, тому на кордоні не було достатньо ефективного спостереження.

"Однак навіть це змінилось, і тепер вони не можуть навіть туди потрапити, і тому думають, що там щось є і Росія просто не хоче, щоб вони бачили, що ті тепер роблять", – наголосив Волкер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-