Французька делегація відвідала Донбас, у полі зору – перспективи бізнесу

Французька делегація відвідала Донбас, у полі зору – перспективи бізнесу

Фото
Укрінформ
Французька парламентська делегація, яка під час візиту в Україну відвідала Авдіївку, Краматорськ і КПВВ "Майорськ" у зоні АТО, висловила зацікавленість в участі у проектах на Донеччині.

Про це заявила депутат Національних зборів Французької Республіки, голова групи дружби Франція – Україна Валерія Фор-Мунтян, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

“Франція має чудових спеціалістів з питань будівництва доріг, поводження з відходами, поліпшення якості води. Консультативна гуманітарна співпраця стане першим великим кроком до розвитку міцних зв’язків між Францією та Донеччиною. Звісно, ми не можемо впливати на бізнес та примушувати його інвестувати у проекти, але ми привеземо значний обсяг інформації про перспективи розвитку бізнесу саме у цьому регіоні”, – заявила Фор-Мунтян.

Вона також зазначила, що уряди Франції і Німеччини мають принципову позицію щодо відновлення миру на сході України.

“Ми спільно з колегами з Німеччини послідовно обстоюємо інтереси України на міжнародному рівні. Проте ми бачимо, що для суттєвого поліпшення життя людей важливу роль відіграє економічна складова. Область має значні технічні та природні ресурси, тому європейська спільнота зацікавлена у співпраці. Думаю, ми спільними зусиллями зможемо розвивати бізнес саме тут”, – підкреслила французький депутат.

До складу делегації також входять співголова Групи дружби Франція – Україна Жан-Клод Леклабар, член групи Лоранс Трастур-Існар, представник Секретаріату Національних зборів Французької Республіки Фредерік Тайє.

Читайте також: Комітет Європарламенту схвалив директиву, що блокує Nord Stream-2

Як повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, парламентарії побували на КПВВ "Майорськ", де мали змогу спостерігати, як перетинають цивільні лінію розмежування. У районах Авдіївки, які постійно зазнають обстрілів з боку проросійських бойовиків, французькі депутати ознайомилися з тим, як проходить відновлення пошкоджених будівель. При цьому обговорювалася загальна ситуація на контрольованій українською владою частині Донеччини, відновлення житла вздовж лінії розмежування, підтримка переселенців, відбудова інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії в Україні, а також реінтеграція тимчасово окупованих територій, їх економічний потенціал.

Напередодні візиту на Донеччину французькі парламентарії відвідали Одещину, де мали зустріч з головою Одеської обласної ради Анатолієм Урбанським, під час якої йшлося про реформи місцевого самоврядування в Україні, можливості та перспективи двостороннього співробітництва у форматі Україна – Франція.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-