Мешканців Донбасу фіктивно зараховують у військо окупантів заради грошей - ГУР

Мешканців Донбасу фіктивно зараховують у військо окупантів заради грошей - ГУР

2962
Ukrinform
За інформацією головного управління розвідки МОУ, продовжує зростати кількість злочинів і протиправних дій, скоєних особовим складом російсько-окупаційних військ, у тому числі проти цивільного населення.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО  полковник Дмитро Гуцуляк, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Зростає кількість випадків залучення мешканців Донбасу до корупційних схем, які дозволяють російським офіцерам отримувати додаткове фінансування з метою особистого збагачення. На штатні посади у передових підрозділах фіктивно зачисляються місцеві мешканці, які реально до проходження так званої військової служби не залучаються. За це вони приховано віддають командирам-«благодійникам» дві третини виданих їм щомісячно грошових виплат, що становить близько 10 тисяч рублів», - сказав речник.

Читайте також: Бойовики знов гатять із забороненої зброї, поранили двох бійців АТО

Крім цього, особовий склад воєнізованих формувань займається грабунком місцевого населення. Так 11 січня, за словами Гуцуляка, один з найманців так званого 1 корпусу з вогнепальною зброєю спробував пограбувати оселю місцевої мешканки, під час чого тяжко поранив жінку та завдав шкоди її майну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-