Українських спостерігачів у СЦКК виведуть з окупованих територій – ЗСУ

Українських спостерігачів у СЦКК виведуть з окупованих територій – ЗСУ

Укрінформ
Українські спостерігачі в СЦКК будуть виведені з тимчасово окупованих територій Донбасу.

Про це заявив заступник начальника управління зв'язків з громадськістю ЗСУ Юзеф Венскович у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Російська сторона конфлікту на Донбасі несе повну відповідальність за розвиток безпекової ситуації (в регіоні), її вихід з СЦКК ставить під загрозу безпеку тих спостерігачів, які перебувають на тимчасово окупованих територіях. Тому українська сторона буде змушена вивезти своїх спостерігачів на підконтрольні території України", – зазначив Венскович.

Він додав, що після того, як російські офіцери залишать Україну, українська сторона СЦКК буде продовжувати надалі виконувати свої зобов'язання і вести спостереження, забезпечувати роботу спільної моніторингової місії ОБСЄ.

Читайте також: Тимчук розповів, що Кремль хоче "вичавити" із ситуації з СЦКК

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок, 18 грудня, МЗС Росії поінформувало, що російські представники СЦКК залишать Україну 19 грудня через "напружену морально-психологічну обстановку".

У МЗС України назвали вихід Росії із СЦКК провокацією, яка істотно підриває Мінські домовленості, та прагненням РФ зняти з себе будь-яку відповідальність як сторони конфлікту за наслідки збройної агресії проти нашої держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-