Visa

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 січня 2024


Миттєві платежі можуть запрацювати вже до кінця І кварталу 2025 року - НБУ

Національний банк працює над запровадженням в Україні миттєвих платежів, що мають стати основою для майбутньої трансформації платіжної сфери; очікується, що вони запрацюють до кінця І кварталу 2025 року.

24 червня 2023

22 червня 2023


Visa і MasterCard планують підняти вартість послуг під час війни – бізнес звернувся до влади

Асоціація рітейлерів України вкотре звертається до влади, міжнародних платіжних систем MasterCаrd та VISA, а також до українських банків з проханням не підвищувати ставки інтерчейндж (еквайрингу) до кінця дії воєнного стану.

29 листопада 2022


Федоров вручив «Відзнаку миру» компанії Visa

Віцепрем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров вручив компанії Visa “Відзнаку миру” від Президента Володимира Зеленського за багаторічну підтримку України.

21 серпня 2022

08 березня 2022

06 березня 2022


Байден привітав рішення Visa й Mastercard припинити підтримку транзакцій у Росії

Президент США Джо Байден під час останньої розмови з Президентом Володимиром Зеленським звернув увагу, що не лише керівництво Сполучених Штатів, але й великий бізнес, у тому числі системи Visa й Mastercard, посилюють тиск на економіку Росії.

04 березня 2022

01 березня 2022

27 лютого 2022


НБУ вимагає від Visa та Masterсard зупинити обслуговування карток, емітованих банками Росії

Національний банк України звернувся до міжнародних платіжних систем Visa та Masterсard з вимогою зупинити обслуговування платіжних карток, емітованих банками – резидентами Російської Федерації.

10 лютого 2022


Київстар та Visa запустили рішення для бізнесу STARKASA

Національний телеком-оператор «Київстар» і міжнародна компанія платіжних технологій Visa презентували STARKASA – мультифункціональний додаток для малого та середнього бізнесу, за допомогою якого підприємці можуть використовувати усі функції касового апарату та POS за допомогою смартфону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-