Вебінар

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 квітня 2024


Для світової української спільноти проведуть вебінар про весняні обрядові ігри

Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) запросила освітян діаспори й українську спільноту світу на онлайн зустріч «Весняні обрядові ігри: походження, символіка, сьогодення».

02 квітня 2024


Оголошено дати і теми вебінарів з міжнародного права від СКУ та Києво-Могилянської академії

Світовий конгрес українців (СКУ) та Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголосили дати та теми вебінарів з міжнародного права «KMAcademic Talks: International Law and the War», що відбудуться у квітні.

29 березня 2024


Діаспору запросили на вебінар про великодню обрядову культуру України

Світова координаційна виховно-освітня Рада Світового конгресу українців (СКУ) запросила освітян діаспори й українську спільноту світу на вебінар «Обрядова культура України. Гаївки та великодні забави».

19 березня 2024


Міноборони провело серію вебінарів для військових щодо переходу на електронний облік майна

Міноборони України провело серію вебінарів для 575 представників військових частин щодо переходу на електронний облік військового майна. Наразі 35 книг обліку майна вже переведені у формат Excel.

15 січня 2024

21 березня 2023

13 грудня 2022

03 жовтня 2022

24 вересня 2022


Бюро програми ЄС «Креативна Європа» проведе вебінар про конкурс із підтримки українців

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» проведе для всіх бажаючих онлайн-вебінар щодо спеціального конкурсу для підтримки українських переселенців та культурного і креативного секторів України.

10 травня 2022


«Освіторія» та ЮНІСЕФ запускають безкоштовні вебінари з підготовки до мультипредметного тесту

Громадська спілка "Освіторія" та ЮНІСЕФ для українських вступників з 12 травня запускають на платформі iLearn щоденні безкоштовні вебінари з підготовки до національного мультипредметного тесту.

26 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-