В'ятрович

12 червня 2020


У Нідерландах українців запрошують на онлайн-лекцію з В’ятровичем

Український вчений-історик, публіцист, громадський і політичний діяч, депутат ВРУ IX скликання від партії «Європейська солідарність» Володмимр В’ятрович проведе онлайн-лекцію на тему національної ідентичності для українців у Нідерландах.

10 червня 2020

27 травня 2020


Суд ухвалив рішення не про символіку дивізії "Галичина", а про висновок УІНП щодо неї - В’ятрович

ОАСК визнав протиправними дії УІНП та його ексголови Володимира В'ятровича щодо надання висновку про те, що символіка 14-ї гренадерської дивізії військ СС “Галичина” не є символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, поширення або публічне використання якої в Україні заборонено.

28 квітня 2020


В'ятрович дав свідчення ДБР у справі щодо форуму пам'яті жертв Голодомору

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович дав свідчення у Державному бюро розслідувань як свідок у справі щодо коштів, витрачених на проведення у 2018 р. Міжнародного форуму пам'яті жертв Голодомору.


В'ятрович прийшов на допит у ДБР

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович (фракція партії "Європейська солідарність") прибув на допит у Державне бюро розслідувань.


На підтримку В’ятровича виступили СКУ та інші громадські організації

Ряд українських громадських організацій та Світовий конгрес українців оприлюднили відкрите звернення до Державного бюро розслідувань (ДБР), висловивши занепокоєння заявою ексголови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича щодо його переслідування.

27 квітня 2020


Дії Єрмака та Кучми у Мінську: В'ятрович каже, що суд відхилив його скаргу на ДБР

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович заявив, що суд відхилив його скаргу на ДБР за бездіяльність, яку він раніше подавав з вимогою відкрити провадження за фактом дій Андрія Єрмака і Леоніда Кучми у Мінську.

15 квітня 2020


"Величезна користь" для Росії: В’ятрович прокоментував виклик на допит у ДБР

Народний депутат із фракції партії "Європейська солідарність" Володимир В’ятрович, якого викликали на допит у ДБР як свідка у справі про проведення форуму пам’яті жертв Голодомору, вбачає в цьому політичні переслідування та реалізацію російського сценарію.


В'ятрович повідомив, що його викликають на допит у ДБР

Народний депутат із фракції "Європейська солідарність", ексдиректор Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович  повідомив, що його викликають на допит у Державне бюро розслідувань як свідка у справі щодо проведення міжнародного форуму, присвяченого 85-м роковинам пам'яті жертв Голодомору.

09 квітня 2020


В'ятрович каже, що уряд не відмовився від скорочення видатків на культуру

В оновленому варіанті проєкту змін до держбюджету щодо більшості програм у сфері освіти, науки, культури й нацпам'яті не відбулося жодного прогресу, їх фінансування скорочуєтья в рази або й повністю.

27 грудня 2019

03 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-