В'ятрович

19 травня 2022

03 травня 2022


В’ятрович наполягає, що День перемоги над нацизмом треба відзначати 8 травня, а не 9-го

Народний депутат від “Європейської солідарності” Володимир В’ятрович наполягає, що День перемоги над нацизмом треба відзначати не разом з росіянами 9 травня, а разом з Європою - днем раніше.

27 квітня 2022

23 квітня 2022

07 квітня 2022

05 квітня 2022

31 березня 2022


Не стати Білоруссю

Доброго дня, я Володимир В‘ятрович. Я з України. Всім привіт просто з виру історії.

24 березня 2022


Інша росія

Доброго дня, я Володимир В‘ятрович. Я з України. Всім привіт просто з виру історії

20 березня 2022

06 березня 2022


В'ятрович пропонує змінити регламент ВР, щоб депутати могли збиратись у будь-якому приміщенні

Народний депутат із фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович пропонує внести зміни до регламенту Верховної Ради, щоб депутати могли збиратись в іншому місці, але не дистанційно.

24 січня 2022

03 грудня 2021

11 листопада 2021


Діаспора запросила на зустріч з Володимиром В’ятровичем у Чикаго

Український конгресовий комітет Америки (УККА) в Іллінойсі запросив на зустріч з українським істориком Володимиром В’ятровичем, на якій він презентуватиме книжку «Нотатки з кухні «переписування історії» та історичний серіал «Десять днів незалежності України».

04 листопада 2021


Комітет ВР підтримав проєкт змін до закону про вищу освіту щодо навчання іноземною мовою

Комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій на засіданні 3 листопада підтримав законопроєкт "Про внесення змін до статті 48 Закону України "Про вищу освіту" щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземців та осіб без громадянства" .

14 вересня 2021

24 серпня 2021

14 червня 2021


У «Євросолідарності» вбачають у поправках до законопроєкту загрозу для державної мови

У парламентській фракції партії "Європейська солідарність" вбачають загрозу для функціонування української мови як державної на телебаченні та у кінематографі через низку пропонованих поправок до законопроєкту № 4107.

16 квітня 2021


У комітеті Ради виник конфлікт навколо ухвалення постанови щодо Бабиного Яру

У парламентському Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики виник конфлікт навколо ухвалення проєкту постанови про додаткові заходи з ушанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту (№5290), автором якого є народний депутат від "Євросолідарності" Володимир В'ятрович.

19 березня 2021

11 березня 2021


В'ятрович вважає «демарші навколо імені Шухевича» результатом дії пропаганди РФ

Народний депутат Володимир В'ятрович (фракція «Європейська солідарність») вважає ситуацію навколо присвоєння імені Романа Шухевича тернопільському спортивному стадіону результатом дії російської пропаганди.

16 липня 2020


"Русифікаторський законопроєкт" Бужанського спробують "протягнути" у п’ятницю – В’ятрович

Законопроєкт №2362 народного депутата від фракції "Слуга народу" Максима Бужанського "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державою мовою в закладах освіти" спробують "протягнути" завтра, 17 липня, в останній день сесії.

12 червня 2020


У Нідерландах українців запрошують на онлайн-лекцію з В’ятровичем

Український вчений-історик, публіцист, громадський і політичний діяч, депутат ВРУ IX скликання від партії «Європейська солідарність» Володмимр В’ятрович проведе онлайн-лекцію на тему національної ідентичності для українців у Нідерландах.

10 червня 2020

27 травня 2020


Суд ухвалив рішення не про символіку дивізії "Галичина", а про висновок УІНП щодо неї - В’ятрович

ОАСК визнав протиправними дії УІНП та його ексголови Володимира В'ятровича щодо надання висновку про те, що символіка 14-ї гренадерської дивізії військ СС “Галичина” не є символікою націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму, поширення або публічне використання якої в Україні заборонено.

28 квітня 2020


В'ятрович дав свідчення ДБР у справі щодо форуму пам'яті жертв Голодомору

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович дав свідчення у Державному бюро розслідувань як свідок у справі щодо коштів, витрачених на проведення у 2018 р. Міжнародного форуму пам'яті жертв Голодомору.


В'ятрович прийшов на допит у ДБР

Колишній голова Українського інституту національної пам'яті, народний депутат Володимир В'ятрович (фракція партії "Європейська солідарність") прибув на допит у Державне бюро розслідувань.


На підтримку В’ятровича виступили СКУ та інші громадські організації

Ряд українських громадських організацій та Світовий конгрес українців оприлюднили відкрите звернення до Державного бюро розслідувань (ДБР), висловивши занепокоєння заявою ексголови Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича щодо його переслідування.

27 квітня 2020


Дії Єрмака та Кучми у Мінську: В'ятрович каже, що суд відхилив його скаргу на ДБР

Народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович заявив, що суд відхилив його скаргу на ДБР за бездіяльність, яку він раніше подавав з вимогою відкрити провадження за фактом дій Андрія Єрмака і Леоніда Кучми у Мінську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-