Україна проти Росії

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

09 лютого 2024


Кориневич назвав ключовий елемент у справі України проти Росії щодо «геноциду»

Наказ Міжнародного Суду ООН від 16 березня 2022 року, який зобов’язує Росію припинити військові дії на території України, залишається ключовим елементом у справі України проти РФ щодо "геноциду".

05 лютого 2024

02 лютого 2024

01 лютого 2024


Суд ООН завтра оголосить рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо «геноциду»

У Міжнародному суді ООН в Гаазі 2 лютого буде оголошено рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

31 січня 2024


Конвенція про фінансування тероризму: Суд ООН відхилив більшість претензій України до РФ

Міжнародний суд ООН заявив, що Росія не виконала своїх зобов’язань щодо розслідування випадків фінансування тероризму відносно осіб, які могли фінансувати тероризм. Водночас суд визнав, що Росія не порушила інші пункти конвенції, про які йшлося в українському позові.


Російська делегація не прийшла на засідання Міжнародного суду ООН - Чубаров

На засіданні Міжнародного суду ООН у Гаазі, де розпочали оголошувати рішення у справі щодо порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації, відсутня російська делегація.


Міжнародний суд ООН оголошує рішення у справі за позовом України проти Росії

У Міжнародному суді ООН розпочалося оголошення рішення у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.

14 липня 2023

17 червня 2023


В МЗС спрогнозували, коли Міжнародний суд ООН ухвалить рішення у справі «Україна проти РФ»

Рішення Міжнародного суду ООН може стати першим у цілій низці ухвал, які визнаватимуть порушення Росією міжнародного права, і на це може піти орієнтовно пів року або трохи більше.

12 червня 2023

08 червня 2023

07 червня 2023

06 червня 2023


У Міжнародному суді ООН починаються публічні слухання у справі «Україна проти Росії»

Міжнародний суд ООН з 6 по 14 червня 2023 року проведе публічні слухання у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.

05 червня 2023

12 грудня 2022

23 вересня 2022

29 червня 2022


Масове порушення прав людини: ЄСПЛ отримав позов України проти росії

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) отримав позовну заяву щодо міждержавної справи України проти росії стосовно звинувачень у серйозних та масових порушеннях прав людини, які були вчинені рф під час її воєнних операцій на території України з 24 лютого 2022 року.


Україна проти росії: арбітраж у Гаазі визнав свою юрисдикцію у «морській» справі

Арбітраж у Гаазі ухвалив рішення, що має юрисдикцію розглядати спір у справі Україна проти Росії щодо затримання в листопаді 2018 року українських військових кораблів і моряків у Керченській протоці.

16 березня 2022

07 березня 2022


Посол України в Нідерландах: У Гаазі мають бути розкриті російські маніпуляції та розвінчані міфи

Україна наполягає, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей українською стороною не здійснювалось жодної діяльності, яка могла б кваліфікуватись як геноцид, і завдання української сторони довести це під час слухань у Міжнародному суді ООН у справі щодо звинувачень у геноциді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-