Тупицький

23 січня 2021

21 січня 2021


Тупицький просить Президента вплинути на держохорону, яка не пускає його на роботу

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький написав звернення до президента Володимира Зеленського, у якому просить вплинути на Управління держохорони з тим, щоб воно розблокувало роботу суду.

20 січня 2021


Комітет Ради звернувся до КСУ щодо відповідності Тупицького займаній посаді

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки звернувся до Конституційного Суду щодо відповідності обійманій посаді відстороненого указом Президента Володимира Зеленського очільника КСУ Олександра Тупицького.

19 січня 2021


Тупицький просить генпрокурора вручити йому підозру «законно» та звернутись до Зеленського

Відсторонений указом Президента від посади судді Конституційного Суду Голова КСУ Олександр Тупицький у заяві на ім’я генпрокурора Ірини Венедіктової просить - за наявності підстав - у законний спосіб вручити йому підозру, а також звернутися до глави держави щодо скасування указу про його відсторонення.

13 січня 2021

12 січня 2021

06 січня 2021


Заява суддів КСУ не має жодного юридичного значення – Веніславський

Заява суддів КСУ щодо ситуації, що склалася у зв’язку з виданням Президентом указу «Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України» від 29 грудня 2020 року, не має жодного юридичного значення.

05 січня 2021


Представниця Ради в КСУ розкритикувала аргументи суддів щодо відсторонення Тупицького

Висновок членів Науково-консультативної ради КСУ щодо питання відсторонення від посади судді Конституційного Суду в кримінальному провадженні має лише рекомендаційний характер.

04 січня 2021


На відновлення репутації КСУ треба буде багато часу - голова ВРП

На відновлення репутації Конституційного Суду як органу, втраченої внаслідок політичних заяв щодо діяльності суду та голови КС, знадобиться багато часу та зусиль, вважає голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко.

31 грудня 2020

30 грудня 2020

29 грудня 2020

28 грудня 2020


Офіс генпрокурора ініціює відсторонення Тупицького з посади голови КСУ - джерело

Офіс генпрокурора підготував клопотання до Офісу Президента, у якому йдеться про дозвіл на відсторонення від посади голови Конституційного Суду Олександра Тупицького, якому повідомили про підозру.

25 грудня 2020


Президент розповів про зустріч з головою КСУ до резонансних рішень

Президент Володимир Зеленський зустрічався із головою Конституційного суду Олександром Тупицьким ще до ухвалення резонансних рішень щодо роботи НАБУ і НАЗК та просив його не порушувати земельне, банківське та мовне питання.

24 грудня 2020


«Плівки Тупицького» дають підстави для відсторонення голови КСУ - Веніславський

Представник Президента в Конституційному Суді Федір Веніславський зазначив, що оприлюднені в ЗМІ плівки щодо Голови КС Олександра Тупицького записані легально та ставлять під сумнів щонайменше його право продовжувати роботу в Конституційному Суді.

11 листопада 2020


НАЗК не складало протокол про корупцію щодо Тупицького - Конституційний Суд

У Конституційному суді України заявляють, що Національне агентство з питань запобігання корупції не складало та не вручало протоколу про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, щодо голови КС Олександра Тупицького.

07 листопада 2020

03 листопада 2020


Тупицький пояснив, чому Рада не може розпустити КСУ

Верховна Рада не може розпустити Конституційний Суд законом, оскільки його повноваження розписані у 12 розділі Конституції і для того, щоб перезапустити суд необхідно спочатку внести зміни до Основного Закону.

31 жовтня 2020

30 жовтня 2020


Депутати Європарламенту закликають «заповнити правове провалля» після рішення КСУ

Група впливових євродепутатів, серед яких є відомі імена членів неформальної «групи друзів України» в Європарламенті, виступили із спільною заявою та висловили глибоке занепокоєння з приводу рішення Конституційного Суду України від 27 жовтня.


ДБР відкрило кримінальну справу щодо Тупицького

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження щодо голови Конституційного Суду за фактами державної зради та незаконного відчуження земельної ділянки на території Криму за законами РФ.


Тупицький не збирається йти у відставку

Голова Конституційного суду Олександр Тупицький давав присягу, а тому без об'єктивних причин на це не збирається йти у відставку на вимоги тієї чи іншої людини.


Конституційний Суд ніколи не піде на зміну конституційного ладу – голова суду

Кожен громадянин України виступає за боротьбу з корупцією, а Конституційний Суд повинен вивчати архітектуру антикорупційних органів, перевіряти законність ухвалених законодавчих актів та запобігати узурпації влади.


Тупицький заявив, що не піде на допит у ДБР

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький заявив, що отримав від Державного бюро розслідувань повістку про виклик на допит в якості свідка, але не вважає за потрібне у нинішній ситуацій туди йти.


Тупицький - про Ситника: Він заручник ситуації

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький вважає, що Артем Ситник як директор Національного антикорупційного бюро став заручником ситуації, бо його призначили у неконституційний спосіб.


Глава КСУ вбачає у законопроєкті Зеленського «ознаки конституційного перевороту»

Голова Конституційного суду Олександр Тупицький вважає, що у президентському законопроєкті "Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства" є ознаки конституційного перевороту в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-