Тупицький

20 квітня 2021

15 квітня 2021

14 квітня 2021

13 квітня 2021


Верховний Суд взявся за позов Тупицького, який оскаржує відсторонення з КСУ

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав розгляд позову Олександра Тупицького щодо оскарження Указу Президента від 26 лютого про його відсторонення з посади судді Конституційного Суду.

12 квітня 2021


Спецзасідання КСУ про звільнення Тупицького і Касмініна не відбулося – джерело

У Конституційному Суді не відбулося спеціальне пленарне засідання щодо розгляду Указу Президента Володимира Зеленського про звільнення Олександра Тупицького і Олександра Касмініна з посад суддів КСУ.


Тупицького не пустили в КСУ на спецзасідання, яке він скликав

Працівники Державної охорони не пустили Олександра Тупицького у приміщення Конституційного Суду на спеціальне пленарне засідання, яке він скликав у зв’язку з Указом Президента про його звільнення з посади судді.

08 квітня 2021

07 квітня 2021

02 квітня 2021

31 березня 2021

30 березня 2021


Визначити конституційність указу Президента щодо Тупицького може лише КСУ – Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголошує, що лише Конституційний суд може визначити, чи відповідає Основному закону указ Президента про скасування указу про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного суду.

29 березня 2021

28 березня 2021

27 березня 2021

26 березня 2021

18 березня 2021


Верховний Суд назвав дату розгляду позову стосовно відсторонення Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду призначив на 13 квітня розгляд справи щодо оскарження Указу Президента про відсторонення від посади судді Конституційного суду Олександра Тупицького.


ДБР має надати інформацію про недопуск Тупицького до Конституційного Суду - ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив витребувати у Державного бюро розслідувань інформацію щодо недопуску Олександра Тупицького до будівлі та на територію Конституційного Суду України.

17 березня 2021


Тупицького не пустили на спецзасідання — КСУ

Відстороненого голову Конституційного Суду Олександра Тупицького не пустили до будівлі суду, через що не відбулося спецзасідання з розгляду питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.


Судді КСУ перенесли спецзасідання щодо Тупицького і Головатого

Судді Конституційного Суду перенесли спеціальні пленарні засідання, на яких мали розглянути питання притягнення до дисциплінарної відповідальності голови КС Олександра Тупицького і його заступника Сергія Головатого.

16 березня 2021


КСУ розгляне дисциплінарні справи щодо Тупицького і Головатого

Велика палата Конституційного суду під час засідання у середу, 17 березня, розгляне дві дисциплінарні справи — одну відносно голови суду Олександра Тупицького, а іншу — відносно заступника голови Сергія Головатого.


Конституційний Суд у середу заслухає матеріали слідства у справі Тупицького

Конституційний суд у середу 17 березня проведе спеціальне пленарне засідання щодо розгляду матеріалів, на підставі яких було відкрито кримінальне провадження щодо голови КСУ Олександра Тупицького.

15 березня 2021

11 березня 2021


КСУ на спецзасіданні 17 березня розгляне вчинення Тупицьким дисциплінарного проступку

Конституційний Суд призначив на 17 березня спеціальне пленарне засідання, на якому розгляне питання про вчинення головою КСУ Олександром Тупицьким істотного дисциплінарного проступку.

05 березня 2021

04 березня 2021


Чвари в КСУ: Головатий під час розгляду справи зайняв місце Тупицького

Заступник голови Конституційного суду Сергій Головатий зайняв місце відстороненого голови суду Олександра Тупицького у четвер під час розгляду справи за поданням Уповноваженого Верховної Ради щодо конституційності закону "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення".

03 березня 2021


Верховний Суд залишив без розгляду позов про відсторонення глави КСУ Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду залишив без розгляду позов голови Конституційного Суду Олександра Тупицького щодо оскарження Указу Президента про його відсторонення від посади.

02 березня 2021


Голова НАЗК направив до суду протоколи на Тупицького

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександр Новіков направив до суду 2 протоколи про адміністративне порушення щодо колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького.

26 лютого 2021

08 лютого 2021


У КСУ заявляють, що суд ще не розглядав позову Тупицького до УДО по суті

Окружний адміністративний суд Києва 8 лютого відмовив Голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому у забезпеченні позову до Управління держохорони, проте розгляду позову по суті ще не було.


Голова НАЗК склав два протоколи на Тупицького

Голова НАЗК Олександр Новіков склав два адмінпротоколи щодо колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького через незадекларовану ділянку в Криму та через конфлікт інтересів.


На Банковій прокоментували рішення суду про недопуск Тупицького в КСУ

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що голова Конституційного суду Олександр Тупицький не зміг обгрунтувати некоректність його недопуску в будівлю КС через його відсторонення від посади і вдається до публічної дискредитації державних інституцій.


Суд відмовив Тупицькому, який просив заборонити УДО не пускати його на роботу

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Олександру Тупицькому в задоволенні заяви про забезпечення позову, в якій він просив заборонити Управлінню державної охорони перешкоджати йому виконувати повноваження голови Конституційного Суду України.

05 лютого 2021


У КСУ заявляють, що Тупицький працює дистанційно

У зв’язку з тим, що співробітники Управління держохорони не пускають голову Конституційного Суду Олександра Тупицького на робоче місце у приміщення суду, він виконує службові обов’язки в режимі дистанційної роботи.

03 лютого 2021

02 лютого 2021


Тупицький проти УДО: суд призначив дату засідання

Окружний адмінсуд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Олександра Тупицького до Управління державної охорони України щодо недопуску його до виконання повноважень голови Конституційного суду та призначив підготовче засідання на 24 лютого 2021 року.

01 лютого 2021

28 січня 2021

27 січня 2021


Тупицький звернувся до Разумкова щодо блокування держохороною роботи КСУ

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький написав звернення до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, у якому просить розглянути питання блокування Управлінням держохорони роботи суду.

23 січня 2021

21 січня 2021


Тупицький просить Президента вплинути на держохорону, яка не пускає його на роботу

Голова Конституційного Суду Олександр Тупицький написав звернення до президента Володимира Зеленського, у якому просить вплинути на Управління держохорони з тим, щоб воно розблокувало роботу суду.

20 січня 2021


Комітет Ради звернувся до КСУ щодо відповідності Тупицького займаній посаді

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки звернувся до Конституційного Суду щодо відповідності обійманій посаді відстороненого указом Президента Володимира Зеленського очільника КСУ Олександра Тупицького.

19 січня 2021


Тупицький просить генпрокурора вручити йому підозру «законно» та звернутись до Зеленського

Відсторонений указом Президента від посади судді Конституційного Суду Голова КСУ Олександр Тупицький у заяві на ім’я генпрокурора Ірини Венедіктової просить - за наявності підстав - у законний спосіб вручити йому підозру, а також звернутися до глави держави щодо скасування указу про його відсторонення.

13 січня 2021

12 січня 2021

06 січня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-