Тупицький

16 травня 2022

15 травня 2022

08 квітня 2022

25 січня 2022


Велика Палата Верховного Суду розгляне справу Тупицького 23 березня

Велика палата Верховного Суду 23 березня розгляне апеляцію на рішення Касаційного адмінсуду у складі ВС щодо визнання незаконним указу Президента Володимира Зеленського від 27 березня, яким було звільнено Олександра Тупицького з посади судді Конституційного Суду.

20 січня 2022


КСУ визначився із формою розгляду справи про відсторонення Тупицького і Касмініна - депутатка

Конституційний Суд України розглядатиме справу за поданням народних депутатів щодо конституційності указів Президента Володимира Зеленського, якими було відсторонено з посад суддів КСУ Олександра Тупицького і Олександра Касмініна, у порядку усного провадження

21 грудня 2021


Окружний адмінсуд відмовив Тупицькому в задоволенні позову до НАЗК

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив Олександру Тупицькому в задоволенні його позовних вимог щодо визнання протиправними дії Національного агентства з питань запобігання корупції щодо проведення повної перевірки його щорічної декларації за 2020 рік.

09 грудня 2021

17 листопада 2021


Верховний Суд відмовився зупинити розгляд справи Тупицького

Велика палата Верховного Суду розпочала розгляд скарги на рішення Вищого адмінсуду у складі ВС, відповідно до якого визнано незаконним Указ Президента про звільнення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного Суду.

16 листопада 2021

08 листопада 2021


До суду направили справу щодо Тупицького - про втручання в систему Держказначейства

Офіс Генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно Олександра Тупицького, якого Президент звільнив з посади голови Конституційного Суду, і головного бухгалтера КС за фактами несанкціонованого втручання в роботу автоматизованої системи.

02 листопада 2021

19 жовтня 2021


КСУ розгляне справу про відсторонення Тупицького і Касмініна

Конституційний Суд відкрив провадження у справі за поданням народних депутатів щодо конституційності указів Президента, якими було відсторонено з посад суддів Конституційного Суду Олександра Тупицького і Олександра Касмініна.

07 жовтня 2021


Справа Тупицького: Верховний Суд почне розгляд апеляції Президента 17 листопада

Велика палата Верховного Суду 17 листопада розпочне розгляд апеляційної скарги Президента Володимира Зеленського на рішення про визнання протиправним указу, яким він скасував призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду України.

01 жовтня 2021


ДБР завершило слідство щодо Тупицького у справі про втручання в систему Казначейства

Державне бюро розслідувань завершило розслідування у провадженні щодо втручання у систему “Клієнт Казнайчества - Казначейство” відносно Олександра Тупицького, якого Верховний Суд поновив на посаді судді Конституційного суду.

17 вересня 2021


ДБР завершує слідство у ще одній справі відносно Тупицького

Державне бюро розслідувань невдовзі завершить слідство у справі стосовно втручання в систему «Клієнт–Казначейство» відносно Олександра Тупицького, якого Верховний Суд поновив на посаді судді Конституційного суду.

17 серпня 2021


Поновлення Тупицького оскаржили у Верховному суді

До Великої палати Верховного Суду надійшла скарга на рішення Вищого адмінсуду у складі ВС, відповідно до якого визнано незаконним Указ Президента про звільнення Олександра Тупицького з посади судді Конституційного Суду.

15 серпня 2021


Жодної кризи у КСУ через відсторонення Тупицького немає – Веніславський

Представник Президента у Конституційному Суді, народний депутат Федір Веніславський заявив, що КСУ працює "абсолютно нормально", а для заяв про негативний вплив на його роботу відсторонення від посади Олександра Тупицького немає підстав.

04 серпня 2021

25 липня 2021


Кент прокоментував можливість санкцій США проти Тупицького

Тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи і Євразії Джордж Кент уникнув прямої відповіді на запитання про можливість запровадження санкцій проти Олександра Тупицького.

19 липня 2021


ДБР порушило справу через рішення Верховного Суду щодо Тупицького

Державне бюро розслідувань за заявою громадської організації порушило кримінальну справу через винесення Касаційним адмінсудом у складі Верховного Суду рішення стосовно неправомірності указу Президента, яким було звільнено суддю Конституційного Суду Олександра Тупицького.

16 липня 2021


Тупицькому в Офісі генпрокурора вручили нову підозру

Олександру Тупицькому в Офісі генпрокурора вручити повідомлення про підозру у новому кримінальному провадженні, яке стосується обвинувачення у незаконному втручанні в автоматизовану систему “Клієнт казначейства - Казначейство” після його відсторонення з посади судді КСУ указом Президента наприкінці грудня минулого року.

15 липня 2021


Нова підозра Тупицькому стосується втручання у систему Казначейства - джерело

Нова підозра Олександру Тупицькому, указ щодо скасування призначення якого суддею КСУ Верховний Суд визнав протиправним, стосується обвинувачення у незаконному втручанні в автоматизовану систему “Клієнт казначейства - Казначейство” після його відсторонення.


Тупицького викликали в Офіс генпрокурора, щоб вручити підозру – адвокат

Адвокат колишнього глави КСУ Олександра Тупицького заявив, що генпрокурор Ірина Венедіктова підписала йому повістку в Офісі генпрокурора з метою вручити повідомлення про підозру в кримінальному провадженні.

14 липня 2021


ОП: Рішення Верховного Суду щодо Тупицького - спроба зірвати судову реформу

Президент Володимир Зеленський неприємно здивований рішенням Верховного Суду про визнання протиправним його указу щодо скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду й неодмінно скористається своїм правом на оскарження.


Верховний Суд визнав незаконним указ Зеленського про звільнення Тупицького

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду визнав незаконним указ Президента Володимира Зеленського від 27 березня, яким він скасував указ свого попередника Віктора Януковича про призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-