Трибунал ООН

реклама

29 листопада 2023

13 вересня 2023

15 червня 2023


Парламент Естонії ухвалив заяву на підтримку створення спецтрибуналу для РФ

Рійгікогу (парламент Естонії) ухвалив заяву з вимогою притягнути до відповідальності осіб, причетних до скоєння злочину агресії проти України, і закликом створити міжнародний спеціальний трибунал під егідою ООН.

22 лютого 2023


Кулеба розповів про дві ключові теми, які Україна порушила у штаб-квартирі ООН

На заході високого рівня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку щодо грубих порушень прав людини, спричинених російською війною, Україна порушила два ключових питання – викрадення росією дітей та створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії рф.

21 лютого 2023

05 грудня 2022


В ООН поширюють проєкт резолюції щодо створення спецтрибуналу для керівництва рф – ЗМІ

В ООН поширюють проєкт резолюції про створення спеціального трибуналу на кшталт Нюрнберзького для притягнення російського керівництва до відповідальності за злочини агресії в Україні.

25 жовтня 2022


Спецтрибунал має притягнути вище керівництво рф до відповідальності – Костін в ООН

Спеціальний міжнародний трибунал для розслідування злочину агресії має бути створений Організацією Об’єднаних Націй для притягнення вищого керівництва російської федерації до відповідальності.

21 жовтня 2022

23 вересня 2022

23 квітня 2022

27 лютого 2022


Рада просить Генасамблею ООН створити трибунал для путінського режиму

Верховна Рада звертається до Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй з пропозицією створити спеціальний трибунал для розслідування злочинів режиму чинного президента Російської Федерації Володимира Путіна проти держав світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-