ТКГ

30 вересня 2021

23 вересня 2021

25 серпня 2021

09 серпня 2021

29 липня 2021

28 липня 2021


Резніков представлятиме Україну в ТКГ, якщо Кравчук не зможе за станом здоров'я

Віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що представлятиме Україну під час засідань Тристоронньої контактної групи, якщо керівник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук не зможе це зробити за станом здоров'я.

25 липня 2021

21 липня 2021


Наступне засідання ТКГ 26 серпня проведе новий спецпредставник ОБСЄ в Україні - Гармаш

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ), яке відбудеться 26 серпня, проведе вже новий спецпредставник головуючого в ОБСЄ в Україні, громадянин Фінляндії Мікко Кіннунен.

06 липня 2021


Російські окупанти збільшили кількість провокацій напередодні ТКГ — штаб

Російські окупанти збільшили кількість провокацій на сході України, здійснивши низку обстрілів позицій Збройних Сил України з напрямку населеного пункту Золоте-5, в тому числі із застосуванням зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

24 червня 2021

03 червня 2021

29 травня 2021

07 травня 2021

01 травня 2021

29 квітня 2021


Україна згодна взяти російський проєкт про перемир’я за основу, але з доповненнями – Кравчук

Українська делегації в ТКГ згодна з тим, щоб запропонований російською стороною проєкт угоди про великоднє перемир’я і контроль за його дотриманням було взято за основу, але з українськими доповненнями.

15 квітня 2021


В ОБСЄ заявляють про найбільшу кількість порушень «тиші» на сході України з початку року

Кількість порушень режиму припинення вогню у зоні конфлікту на сході України, зафіксованих протягом останніх двох тижнів, досягла найвищого рівня у цьому році і була утричі вищою у порівнянні з аналогічним попереднім періодом.

13 квітня 2021

11 квітня 2021


Арестович заявляє, що на режимі припинення вогню на сході України «хрест не поставили»

На режимі припинення вогню на сході України «хрест не поставили», заявив радник української делегації у Тристоронній контактній групі та радник голови Офісу Президента Олексій Арестович.

06 квітня 2021


Україна ініціює екстрене засідання ТКГ через стягування російських військ до кордону

Делегація України ініціює екстрене позачергове засідання ТКГ у зв’язку з грубими порушеннями російськими окупаційними військами режиму припинення вогню на сході України та безпрецедентним посиленням угруповання військ РФ біля кордону.

01 квітня 2021


Зростання кількості порушень «тиші» було предметом розлогих дискусій у ТКГ - Грау

Зростання кількості порушень режиму припинення вогню і загальна ситуація безпеки в зоні конфлікту на Сході України стали предметом розлогих дискусій у робочій групі з безпеки і Тристоронній контактній групі.

31 березня 2021


«Тиша» на сході України: Росія у ТКГ не підтримала пропозицію Кравчука

Російська делегація у Тристоронній контактній групі не підтримала пропозицію глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука забезпечити з 00.00 1 квітня дотримання повного та всеосяжного збереження режиму припинення вогню.

29 березня 2021


Україна на засіданні ТКГ зосередиться на поверненні до повної «тиші»

Україна на черговому засіданні Тристоронньої контактної групи 31 березня основну увагу зосередить на поверненні до суворого дотримання сторонами режиму повного та всеосяжного припинення вогню в зоні конфлікту на сході нашої держави.

23 березня 2021

18 березня 2021


Росія в ТКГ погодилася усунути від переговорів засуджену за тероризм «активістку» — Арестович

Російська делегація в Тристоронній контактній групі погодилась усунути від переговорного процесу засуджену в Україні за тероризм "громадську активістку" Майю Пирогову, як того вимагала українська сторона.

15 березня 2021


ТКГ має обговорювати з представниками ОРДЛО тільки дві теми - Гармаш

Україна в рамках Мінських угод вправі вимагати в ТКГ участі представників ОРДЛО в консультаціях тільки на тему місцевих виборів і самоврядування, а питання безпеки, обміну полоненими, економіки та екології повинні вирішуватися з Росією.

05 березня 2021


Абсурдність поведінки Росії в ТКГ вийшла на найвищий рівень за всі роки конфлікту – Кулеба

Росія займала деструктивну позицію протягом усіх семи років роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, але зараз абсурдність її поведінки досягла топ-рівня.

03 березня 2021

28 лютого 2021


Врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з виборів – Кравчук

Глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук вважає, що врегулювання конфлікту на Донбасі не можна починати з політичних питань, спершу треба вирішити безпекові і питання контролю над кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-