
У Ризі готуються до знесення меморіалу «визволителям» у Парку перемоги
Ризька дума у п'ятницю вирішила розпочати всі підготовчі роботи, необхідні для майбутнього демонтажу радянського меморіалу «визволителям» у Парку перемоги.
14 травня 2022
Ризька дума у п'ятницю вирішила розпочати всі підготовчі роботи, необхідні для майбутнього демонтажу радянського меморіалу «визволителям» у Парку перемоги.
10 травня 2022
Польща повинна звертатися до міжнародних судових інституцій про визнання відповідальності росії, як правонаступниці СРСР, за Катинський злочин. Варшава має ініціювати сплату москвою відшкодування.
07 травня 2022
Україна 8 і 9 травня відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, і Український інститут нацпам’яті розпочинає інформаційну кампанію до пам’ятних дат новим роликом з циклу «Війна і міф».
06 травня 2022
Наразі росія робить сама для себе залізну завісу – таку, як колись робив радянський союз, і не треба їй у цьому заважати – її зніме інше покоління росіян, коли вони отримають наслідки від цієї завіси.
06 квітня 2022
державна дума Росії прийняла у третьому читанні законопроект про покарання за ототожнення дій керівництва СРСР та нацистської Німеччини, а також за заперечення «вирішальної ролі радянського народу в розгромі нацистської Німеччини та гуманітарної місії СРСР при звільненні країн Європи».
02 квітня 2022
У Службі безпеки України поінформували, що українці можуть ознайомитися з документами про злочини радянської влади в Україні, зокрема - щодо геноциду українців під час Голодомору - в електронному Галузевому архіві СБУ.
27 березня 2022
Поліція Івано-Франківської області викрила агітаторку за «відновлення срср», яка, зокрема, 24 лютого знімала обстріл місцевого аеропорту.
Поліція Івано-Франківської області викрила агітаторку за «відновлення срср», яка, зокрема, 24 лютого знімала обстріл місцевого аеропорту.
25 березня 2022
В Івано-Франківську СБУ викрила агітаторку за «відновлення срср». У соцмережах жінка обстоювала ідею повернення до сталінської конституції 1936 року.
22 березня 2022
Президент росії володимир путін свідомо ставить Україні такі умови щодо переговорів із завершення цієї війни, на які наша країна не може погодитися, аби потім рф пішла далі.
12 березня 2022
Небезпека з боку російської федерації загрожує всім країнам, які входили до Союзу Радянських Соціалістичних Республік.
10 березня 2022
У Таллінні вшанували пам'ять жертв радянського бомбардування 1944 р. та російського в Україні 2022 р. У столиці Естонії вшанували пам'ять жертв радянського бомбардування Таллінна 9 березня 1944 року та нинішньої розв'язаної росією війни проти України, яка також супроводжується обстрілами.
23 лютого 2022
Росія вважає своїм програшем, що ці вперті “хохли”, попри окупацію Криму й Донбасу, все одно ідуть на захід
22 лютого 2022
В уряді Чеської Республіки назвали дії РФ щодо визнання незаконних утворень на захоплених територіях Донецької та Луганської областей України спробою відновити Радянський Союз.
09 лютого 2022
Росія намагається взяти реванш за програш СРСР у Холодній війні, тому сьогодні йдеться про захист всієї безпекової архітектури Європи.
08 лютого 2022
Військове нарощування Росії вздовж кордонів України дійсно призвело до найгострішої безпекової кризи з часів завершення «холодної війни», але дуже малоймовірно, що можлива інтервенція Росії в Україні може виглядати як напад Гітлера на Радянський Союз у 1941 році.
У першому випуску нового проєкту Укрінформу обговорювали українські та міжнародні події крізь призму США
18 січня 2022
Незважаючи на гіркі втрати, флот України існує, розвивається та модернізується
17 січня 2022
Кінопроєкт Нарімана Алієва "Орталан" відібраний до Берлінського копродукційного кіноринку (Berlinale Co-Production Market).
13 січня 2022
Від імені близьких чотирьох загиблих у Литві під час подій 13 січня 1991 року подано цивільний позов про притягнення до відповідальності експрезидента СРСР Михайла Горбачова.
12 січня 2022
Росія досі вважає своєю сферою впливу все, що розташоване у безпосередній близькості до її кордонів, натомість Захід не доклав достатніх зусиль, щоб заперечити проти цього.
Українські дисиденти попри репресії, ув’язнення й тортури, довели можливість протистояти авторитарному режиму й наближали незалежність України.
11 січня 2022
Соціальний психолог Олег Покальчук вважає, що не варто дуже перейматися спробами Росії нав’язати українцям радянсько-путінську світоглядну матрицю, оскільки класичний «совок» є в голові тільки у частини людей старшого віку.
06 січня 2022
Присутність РФ у Радбезі в ролі постійного члена підриває легітимність найважливішого міжнародного органу з миру і безпеки
03 січня 2022
«Союз радянських речей» можна розглядати як своєрідну енциклопедію для дітей
22 грудня 2021
У Києві пройшла презентація вуличної виставки "Зруйнована віра", присвяченої знищеним більшовицьким режимом християнським храмам міста, які мали культурно-історичну спадщину.
16 грудня 2021
З держав, які з’явилися після розпаду СРСР, мені до душі найближча Україна
13 грудня 2021
Твердження президента РФ Володимира Путіна про нібито невиконання Україною зобов’язання передати Росії закордонні активи СРСР – маніпуляція фактами.
10 грудня 2021
Укрдержархів і СБУ презентували онлайн-доступу до архівних документів репресивних органів та жертв комуністичного тоталітарного режиму в Криму в 1920-х – на початку 1940-х років.
08 грудня 2021
30 років тому, 8 грудня 1991 року, в мисливській резиденції «Віскулі» було підписано Біловезьку угоду, яка стала завершальним актом у розпаді СРСР