Шпигунський скандал

17 січня 2019

13 січня 2019

09 січня 2019

31 грудня 2018

29 листопада 2018

Шпигунські пристрасті: США можуть посилити перевірки китайських студентів - Reuters

У США розглядають можливість посилення перевірок і запровадження інших обмежувальних заходів щодо китайських студентів через побоювання, що вони можуть бути причетними до шпигунської діяльності.

14 листопада 2018

13 листопада 2018

Австрійський суд не знайшов підстав для арешту полковника-шпигуна

Земельний суд Зальцбурга відхилив клопотання прокуратури Зальцбурга щодо взяття під варту відставного полковника австрійської армії, який обвинувачується у багаторічному шпигунстві на російську військову розвідку ГРУ.

12 листопада 2018

В Австрії реформують контррозвідку

В рамках реформи Федерального відомства із захисту конституції та боротьби з тероризмом (BVT) створять окремий структурний підрозділ та наберуть 100 додаткових співробітників.

11 листопада 2018

10 листопада 2018

Загравання з "російським ведмедем" не приведе Австрію до добра — депутат

Шпигунський скандал в Австрії має посприяти подальшому протверезінню австрійців, зокрема, проросійських "мрійників" в уряді і парламенті, які зрозуміли, що незважаючи на поступки Путіну, "агресивне і брутальне нутро імперської євразійської орди все рівно вилізе".

До шпигунського скандалу в Австрії причетний ГРУшник Байбородін - журналіст

До шпигунського скандалу у Відні з арештом екс-полковника австрійської армії, який працював на російське ГРУ, пов'язаний співробітник російської військової розвідки Дмитро Байбородін, який "курсує" між Австрією і Німеччиною і видає себе за "бізнесмена".

09 листопада 2018

Клімкін - про шпигунський скандал: Австрія переконалася у цілях та методах РФ

Після виявлення екс-полковника австрійської армії, який 20 років працював на російську військову розвідку ГРУ, нейтральна Австрія тепер, певно, переконалася щодо справжніх цілей та методів Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-