РДК

06 вересня 2023

13 червня 2023


У Бєлгородській області режим Путіна проводить жорсткі фільтраційні заходи - розвідка

У Бєлгородській області триває збройна боротьба громадян РФ проти режиму президента РФ Володимира Путіна, а з населенням регіону держава-агресор - Росія - проводить жорстокі фільтраційні заходи.

07 червня 2023


У південних регіонах Росії хакери запустили в радіоефір звернення РДК

Радіостанції в Сочі, Джубзі, Темрюку Краснодарського краю РФ та в обласному центрі Ростові-на-Дону зазнали хакерської атаки, в ході якої було запущено звернення від Російського добровольчого корпусу.


Російські добровольці анонсували рейд на Крим - звернулися до мешканців півострова по радіо

На радіостанціях у тимчасово окупованому Криму прозвучало звернення легіону «Свобода Росії» та Російського добровольчого корпусу, в якому йдеться, що найближчим часом буде здійснено рейд добровольців на територію Автономної Республіки Крим.

06 червня 2023


Клімкін вважає, що наявність бельгійських автоматів у РДК серйозно не вплине на допомогу Україні

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін упевнений, що ймовірна наявність бельгійських автоматів у бійців «Російського добровольчого корпусу» не вплине на надання Україні військової допомоги.

05 червня 2023


Бельгія розслідує, чи застосовували бійці РДК у Росії зброю, надану Україні - ЗМІ

Після публікації розслідування у виданні The Washington Post Бельгія вимагатимуть від уряду України пояснень, як зброя бельгійського виробництва, яка була призначена для оборони України від вторгнення РФ, могла опинитися в руках бійців РДК, що діють на території Росії.

04 червня 2023

01 червня 2023

29 травня 2023

25 травня 2023

24 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-