РДК

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

18 квітня 2024

28 березня 2024

22 березня 2024

21 березня 2024


Колишні «вагнерівці» брали участь у визвольній операції на території Росії - командир РДК

Командир та засновник Російського добровольчого корпусу Денис (Whiterex) заявив, що колишні бійці ПВК "Вагнер" у лавах РДК брали участь у бойових діях, зокрема у визвольній операції на території РФ, та добре себе проявили.

20 березня 2024

19 березня 2024

17 березня 2024

16 березня 2024


Рейди на Бєлгородську та Курську області: РДК взяв у полон 25 російських військових

"Російський добровольчий корпус", який бере участь у рейді на Бєлгородську та Курську області РФ, спростував заяви міноборони Росії про відбиття рейду та звітує про взяття у полон 25 російських військових.

15 березня 2024


Депутат Рахманін - про рейди російських добровольців: Це можна назвати тактикою тисячі порізів

Операція російських добровольців з «Російського добровольчого корпусу», легіону «Свобода Росії» та «Сибірського батальйону» в Курській та Бєлгородській областях не має значного впливу на війну та «вибори» президента Російської Федерації, але вона ефектна з медійної точки зору.


У РДК заявили, що гумкоридором у Бєлгородській і Курській областях проїхали близько 8000 автівок

Гуманітарним коридором, який оголосили Російський добровольчий корпус, легіон «Свобода Росії» та Сибірський батальйон для евакуації мирних жителів із Бєлгородської та Курської областей РФ, станом на ранок п'ятниці виїхали близько 8 тисяч цивільних автомобілів.

16 листопада 2023

06 вересня 2023

13 червня 2023


У Бєлгородській області режим Путіна проводить жорсткі фільтраційні заходи - розвідка

У Бєлгородській області триває збройна боротьба громадян РФ проти режиму президента РФ Володимира Путіна, а з населенням регіону держава-агресор - Росія - проводить жорстокі фільтраційні заходи.

07 червня 2023


У південних регіонах Росії хакери запустили в радіоефір звернення РДК

Радіостанції в Сочі, Джубзі, Темрюку Краснодарського краю РФ та в обласному центрі Ростові-на-Дону зазнали хакерської атаки, в ході якої було запущено звернення від Російського добровольчого корпусу.


Російські добровольці анонсували рейд на Крим - звернулися до мешканців півострова по радіо

На радіостанціях у тимчасово окупованому Криму прозвучало звернення легіону «Свобода Росії» та Російського добровольчого корпусу, в якому йдеться, що найближчим часом буде здійснено рейд добровольців на територію Автономної Республіки Крим.

06 червня 2023


Клімкін вважає, що наявність бельгійських автоматів у РДК серйозно не вплине на допомогу Україні

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін упевнений, що ймовірна наявність бельгійських автоматів у бійців «Російського добровольчого корпусу» не вплине на надання Україні військової допомоги.

05 червня 2023


Бельгія розслідує, чи застосовували бійці РДК у Росії зброю, надану Україні - ЗМІ

Після публікації розслідування у виданні The Washington Post Бельгія вимагатимуть від уряду України пояснень, як зброя бельгійського виробництва, яка була призначена для оборони України від вторгнення РФ, могла опинитися в руках бійців РДК, що діють на території Росії.

04 червня 2023

01 червня 2023

29 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-