Психічне здоров’я

28 грудня 2022


Зеленська розповіла про цьогорічну роботу Національної програми психічного здоров’я

Метою Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки здоров'я є створення в Україні власної моделі системи якісних і доступних послуг із психічного здоров’я, щоб ними міг скористатися кожен, хто їх потребує.

23 грудня 2022


Охорона психічного здоров’я: Світовий банк дає Україні €100 мільйонів позики

Міністерство охорони здоров’я України та Світовий банк підписали угоду про позику у розмірі 100 млн євро, які спрямують на новий проєкт – «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя» (НЕАL).

21 грудня 2022


Кожному четвертому українцю загрожує психічний розлад через війну – ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили, що 10 мільйонів українців, або приблизно чверть населення, можуть страждати від розладу психічного здоров’я у зв’язку з російсько-українською війною.

30 листопада 2022


Зеленська обговорила з очільником МОЗ Британії Нацпрограму психосоціальної підтримки

Дружина Президента України Олена Зеленська обговорила із міністром охорони здоров’я Великої Британії Стівеном Барклі Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки.

19 листопада 2022


Україна і Британія співпрацюватимуть у сфері психічного здоров’я

Українських фахівців, які працюють над створенням Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ознайомили з досвідом Великої Британії у розвитку системи охорони психічного здоров’я.

18 листопада 2022

17 листопада 2022

07 листопада 2022


МОЗ та ВООЗ співпрацюватимуть у сфері психічного здоров’я

Міністерство охорони здоров’я та Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні підписали меморандум, що передбачає розбудову спроможностей первинної медичної ланки із ведення поширених психічних розладів за програмою mhGAP.

31 жовтня 2022


В Україні напрацювали ідеї для комплексної системи турботи про психічне здоров'я дітей

Дружина Президента Олена Зеленська разом із представниками ЮНІСЕФ провела стратегічну сесію з напрацювання положень психологічної реабілітації для дітей в Україні. Фахівці різних галузей мають ідеї, як створити в Україні комплексну систему турботи про психічне здоров'я дітей.

29 жовтня 2022

24 жовтня 2022

19 жовтня 2022

08 жовтня 2022

29 вересня 2022


Для медиків п'яти регіонів провели тренінг із надання психіатричної допомоги

Міністерство охорони здоров’я України та Всесвітня організація охорони здоров’я провели у Києві п’ятиденний тренінг із надання психіатричної допомоги для медиків із п’яти регіонів України, які працюють у складі новостворених мобільних мультидисциплінарних команд.

23 вересня 2022

19 вересня 2022

11 вересня 2022

09 вересня 2022


ВООЗ обговорить у Копенгагені психічну допомогу українським біженцям

Всесвітня організація охорони здоров'я через два тижні обговорить у Копенгагені з представниками Польщі, Чехії, Угорщини та інших країн питання співпраці щодо психічної допомоги українським біженцям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-