Протезування

19 липня 2022

01 липня 2022


Сім'я Степаненків, яких поранило на вокзалі в Краматорську, прибула на реабілітацію до США

На лікування до США прибула сім'я Степаненків. Родина потрапила під обстріли на вокзалі в Краматорську, внаслідок чого донька Яна втратила обидві ноги, мама Наталя залишилась без однієї.

17 червня 2022


У Львові на аукціоні зібрали €30 тисяч на протези матерям, що постраждали від війни

У Львові відбувся мистецький аукціон в межах завершення першого етапу проєкту «Руки для мами». На ньому вдалося зібрати 30 тисяч євро на протези для українських матерів, які постраждали від ворожих обстрілів.

10 червня 2022

09 червня 2022

02 червня 2022


На протезування за кордон евакуювали жінку, яка отримала важкі поранення під час обстрілу Лиману

На Донеччині внаслідок влучання російської ракети в квартиру 35-річної мешканки Лиману жінка втратила руку, ногу та ненароджену дитину. Нині її евакуювали зі Львова за кордон для протезування.


На Закарпатті стартував проєкт із безкоштовного протезування дітей, які втратили кінцівки через війну

Проєкт із безкоштовного протезування дітей, що постраждали від військової агресії рф, стартує на Закарпатті. Він об’єднав найкращих фахівців в Україні та закордоном, діти зможуть отримати безкоштовні якісні протези та пройти реабілітацію.

09 травня 2022


Герої серед нас: Ілля Самойленко з «Азову» має титановий механічний протез замість лівої руки

Український захисник Ілля Самойленко з полку «Азову», який став відомий через прямі включення з захопленого Маріуполя, втратив у бойових діях ліву руку та наразі має титановий механічний протез.

11 лютого 2022

04 листопада 2020

27 січня 2020


У Харкові ветеранам виготовляють міоелектричні протези вартістю до мільйона

В Українському науково-дослідному інституті протезування в Харкові військовослужбовцям, які втратили кінцівки, виготовляють високотехнологічні міоелектричні протези. Вартість такого протезу становить біля мільйона гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-