Програма "Схеми"

15 вересня 2022

14 вересня 2022

31 грудня 2021


Депутат Герасимов «забув» у декларації віллу на узбережжі в Іспанії – НАЗК підтверджує

Національне агентство з питань запобігання корупції підтвердило, що співголова фракції "Європейська солідарність" Артур Герасимов вказав недостовірні відомості у декларації на суму 1,2 млн грн.

18 листопада 2021

12 листопада 2021


Один із нападників на журналістів в Укрексімбанку повернувся на роботу під оплески

Директор департаменту банківської безпеки Укрексімбанку Ігор Тельбізов, якого поновили на посаді після нападу на журналістів "Схем", повернувся на роботу під аплодисменти працівників фінустанови.

11 листопада 2021

03 листопада 2021


Арахамія пропонує депутатам звільнити родичів-помічників

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія негативно ставиться до того, що деякі народні депутати призначають родичів на посади своїх помічників або пропонують їх для призначення помічниками колегам.

02 листопада 2021

23 жовтня 2021


Четвертому учаснику нападу на «Схеми» в Укрексімбанку повідомили про підозру

Правоохоронці повідомили про підозру четвертому учаснику нападу на знімальну групу журналістів програми «Схеми» під час інтерв’ю з Євгеном Мецгером, який на той час був головою правління «Укрексімбанку».

11 жовтня 2021

08 жовтня 2021

07 жовтня 2021

06 жовтня 2021


Нацбанк про ситуацію зі «Схемами»: діятимемо після аналізу всієї інформації

У Національному банку відстежують розвиток подій довкола Укрексімбанку; після аналізу всієї наявної інформації, за результатами розслідування правоохоронних органів, регулятор готовий ухвалювати подальші рішення.


Справу про напад на «Схеми» в Укрексімбанку перекваліфікували - стаття передбачає до 5 років

Працівники поліції внесли у ЄРДР відомості щодо інциденту з нападом на журналістів програми “Схеми” за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 ст. 171 Кримінального кодексу України — до цього такі відомості були внесені у ЄРДР за ч. 1 ст. 171 ККУ.


Напад на «Схеми»: Наглядова рада Укрексімбанку відсторонила Мецгера

Наглядова рада Укрексімбанку на екстреному позачерговому засіданні прийняла рішення відсторонити голову правління банку Євгена Мецгера від здійснення повноважень на час проведення внутрішнього розслідування.


Незалежна медіарада та Детектор медіа вимагають ретельного розслідування нападу на «Схеми»

Незалежна медійна рада та Детектор медіа висловлюють обурення та вимагають належного розслідування нападу на журналістів програми «Схеми: корупція в деталях», що стався 4 жовтня в приміщенні державного банку «Укрексімбанк».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-