Пригожин

02 квітня 2021

11 березня 2021


Bellingcat виграв суд у Нідерландах проти агентства, пов'язаного з «кухарем Путіна»

Група розслідувачів з Bellingcat виграла суд у Нідерландах у петербурзького інформагентства РІА ФАН, яке входить в Медіагрупу "Патріот", опікунську раду якої очолює підприємець Євген Пригожин, відомий як "кухар Путіна", який перебуває під санкціями США.

07 березня 2021

26 лютого 2021


ФБР оголосило в розшук «кухаря Путіна»

Американське Федеральне бюро розслідувань оголосило в розшук російського бізнесмена Євгена Пригожина, близького до президента РФ: він відомий як «шеф-кухар Путіна».

29 січня 2021

26 листопада 2020

23 вересня 2020


США ввели санкції проти мережі тролів "кухаря Путіна"

Американський уряд запровадив санкції проти міжнародної мережі впливу, яку контролює наближений до Кремля Євгеній Пригожин, відомий як колишній особистий кухар Путіна та керівник "фабрики тролів" у Санкт-Петербурзі.

16 липня 2020


Штати розширили санкції проти "кухаря" Путіна

Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадив санкції проти трьох фізичних осіб та п'яти організацій, чия діяльність була пов'язана з підривними зусиллями так званого "кухаря" Путіна Євгена Пригожина в Судані та інших країнах світу.

28 жовтня 2019


Суд зобов'язав Навального видалити ролик про комбінат, який пов'язують з “кухарем Путіна”

Арбітражний суд Москви зобов'язав політика Олексія Навального видалити ролик про комбінат «Московский школьник», який пов'язують з бізнесменом Євгеном Пригожиним, а також стягнув з Навального, Любові Соболь і ФБК 88 млн рублів ($ 1,4 млн).

01 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-