Пригожин

06 вересня 2023


Українська розвідка не впевнена на 100% в загибелі Пригожина в авіакатастрофі – Юсов

Українська розвідка не впевнена на 100% в загибелі лідера ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина в авіакатастрофі в Тверській області РФ 23 серпня, але підтверджує інформацію щодо загибелі його пособника Дмитра Уткіна.

05 вересня 2023

30 серпня 2023


Росія відмовила Бразилії в участі у розслідуванні аварії літака Пригожина

Росія поінформувала бразильське федеральне агентство, що займається запобіганням авіаційним інцидентам (CENIPA), що вона «поки що» не проводитиме міжнародне розслідування катастрофи літака бразильського виробництва, внаслідок якої загинув Євгеній Пригожин.

29 серпня 2023

28 серпня 2023


Резніков прокоментував загибель Пригожина

Загибель російського злочинця та терориста, керівника ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина свідчить, що вести перемовини та укладати будь-які угоди з Кремлем немає жодного сенсу.

27 серпня 2023

26 серпня 2023


Виконавцем убивства Пригожина може бути генерал ГРУ, причетний до отруєння Скрипалів - ЗМІ

Джерела у розвідці Великої Британії та України зазначають що до збиття літака ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина може бути причетний генерал-майор ГУ Генштабу РФ Андрій Авер'янов.

25 серпня 2023


У Британії вважають, що після смерті Пригожина у Путіна залишилися «лічені дні»

Очільник комітету з оборони Палати громад парламенту Великої Британії Тобіас Еллвуд вважає, що після загибелі ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина дні російського президента Володимира Путіна «дуже пораховані».


Загибель Пригожина, ймовірно, стала сигналом для Лукашенка – ISW

Загибель ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина, ймовірно, стала для самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка сигналом про різке скорочення можливостей для переговорів із Кремлем та про приховану загрозу його намаганням чинити опір інтеграції у союзну державу.

24 серпня 2023


Моравецький вважає, що після ймовірної смерті Пригожина небезпека від «вагнерівців» досі існує

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький вважає, що після ймовірної смерті засновника компанії ПВК «Вагнера» Євгена Пригожина небезпека з боку вагнерівців, дислокованих у Білорусі, все ще існує.


Наказ Путіна збити літак Пригожина є публічною спробою відновити домінування - ISW

Наказ президента РФ Володимира Путіна російському Міноборони збити літак ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина є помстою за приниження, яке завдала Путіну та російському Міноборони спроба збройного заколоту «вагнерівців» 24 червня.


Британська розвідка пояснила приїзд Путіна до штабу в Ростові-на-Дону

Нещодавня поява президента РФ Володимира Путіна у Ростові-на-Дону, де розташований штаб командування війни проти України, означає, що він хотів продемонструвати свою владу та показати, що вище військове командування продовжує працювати як зазвичай.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-