ОПОРА

02 червня 2022


Найпопулярніше джерело інформації для українців - соцмережі, але довіряють більше ТБ

Найпопулярнішим джерелом інформації для українців за останні два місяці повномасштабної війни є соціальні мережі, здебільшого Телеграм, Ютуб та Фейсбук, проте найбільше довіри викликає телебачення.


Найпопулярніше джерело інформації для українців - соцмережі, але довіряють більше ТБ

Найпопулярнішим джерелом інформації для українців за останні два місяці повномасштабної війни є соціальні мережі, здебільшого Телеграм, Ютуб та Фейсбук, проте найбільше довіри викликає телебачення.

26 січня 2022


В ОПОРІ вбачають політичні технології у створенні ініціативних груп для референдуму

В Україні склалася практика одночасного утворення кількох ініціативних груп для збирання підписів щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з аналогічних питань, що може розглядатися як інструмент недобросовісної політичної боротьби.

28 грудня 2021

21 грудня 2021

17 грудня 2021

06 грудня 2021

25 листопада 2021

09 листопада 2021


Терехов програв у справі про скасування постанови Харківської міської ТВК щодо ОПОРИ

Колегія суддів Харківського другого апеляційного адміністративного суду залишила без змін рішення Харківського окружного адмінсуду за позовом Ігоря Терехова до Харківської міської ТВК щодо скасування її постанови про розгляд скарг громадської організації ОПОРА.

08 листопада 2021

07 листопада 2021


Вибори мера Харкова: суд не задовольнив позов ОПОРИ про перерахунок голосів

Харківський окружний адміністративний суд відмовив ОПОРІ у задоволенні позовних вимог щодо перерахування голосів на дільницях Новобаварського та Основ'янського районів, де виявлено розбіжності.

05 листопада 2021


ОПОРА застерігає від завчасної реєстрації мера Харкова

Громадянська мережа ОПОРА закликала дослідити імовірні факти фальсифікацій на виборах Харківського міського голови 31 жовтня, а міську виборчу комісію — утриматись від реєстрації Ігоря Терехова міським головою до повного завершення виборчих спорів.


Вибори мера Харкова: ОПОРІ відмовили у перерахунку голосів

Харківська міська територіальна виборча комісія розглянула скарги від Громадянської мережі ОПОРА щодо можливих фальсифікацій протоколів на дільницях в Новобаварському та Основ'янському районах і відмовила у перерахунку голосів.

04 листопада 2021

03 листопада 2021


Вибори у Харкові: в ОПОРІ не сумніваються у перемозі Терехова, але заявляють про фальсифікації

На позачергових виборах Харківського міського голови із вагомою перевагою переміг Ігор Терехов. Проте аналіз протоколів показав понад 500 голосів, зарахованих на користь Терехова, які розходяться з початковими даними.

02 листопада 2021


ОПОРА заявляє про погрози з Харкова

До офісу всеукраїнської громадянської мережі ОПОРА, спостерігачі якої встановили невідповідності у дев'яти протоколах одного з районів Харкова, дзвонили з погрозами.

01 листопада 2021

31 жовтня 2021


На 12:00 явка виборців становила близько 12% - ОПОРА

Явка виборців на проміжних виборах депутатів Верховної Ради у двох виборчих округах у Херсонській та Черкаській областях становить 11% та 12.2% відповідно. На виборах харківського міського голови — 12.4%.


На виборах у Харкові більше порушень, ніж на Херсонщині та Черкащині – ОПОРА

На початку виборів мера у Харкові спостерігачі ОПОРИ зафіксували більшу кількість процедурних порушень у порівнянні з двома округами у Херсонській та Черкаській областях, де обирають народних депутатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-