Опера

реклама

07 грудня 2023

05 грудня 2023


Людмила Монастирська виконає партію Турандот на сцені «Дніпро Опера»

Солістка Національної опери України, співачка зі світовим ім’ям Людмила Монастирська у грудні у Дніпрі виконуватиме партію принцеси Турандот в однойменній опері Джакомо Пуччіні, яку досі співала лише у столиці.


Світові театри не поспішають прибирати з репертуару твори російських композиторів - оперна співачка

Після повномасштабного вторгнення РФ в Україну світові театри, які вважали за потрібне, відразу припинили контракти з артистами РФ, які підтримують путінський режим, але опери російських композиторів з репертуару не прибирають.

02 листопада 2023


В Національній філармонії відбулася прем’єра дитячої антивоєнної опери

В Національній філармонії у межах плану Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA під патронатом радниці – уповноваженої Глави держави з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук відбулася урочиста прем’єра дитячої антивоєнної опери «Брундібар. Голоси дітей» Ганса Краси.


У Львівській опері презентували альбом сценографічних робіт Євгена Лисика

У Львівській національній опері відбулася презентація двомовного альбому сценографічних робіт Євгена Лисика - легендарного митця та сценографа, лауреата Національної премії України імені Т. Шевченка.

29 жовтня 2023

16 жовтня 2023


У Львівській опері відбулася прем’єра театралізованого музичного дійства «Псальми війни»

У Львівській національній опері відбулася прем'єра театралізованого музичного дійства «Псальми війни» Є.Станковича, яка в музиці передає події війни та емоції сьогодення для наступних поколінь.

15 жовтня 2023


У Львівській опері відбулася прем’єра театралізованого музичного дійства «Псальми війни»

У Львівській національній опері відбулася прем'єра театралізованого музичного дійства «Псальми війни» Євгена Станковича, яка в музиці передає події війни та емоції сьогодення для наступних поколінь.

10 жовтня 2023


Українську співачку Ольгу Пасічник нагородили високою державною відзнакою Польщі

Відому оперну і камерну співачку українського походження Ольгу Пасічник, яка вже більше як 20 років живе і працює у Польщі, нагородили високою державною відзнакою Польщі – Золотою медаллю Gloria Artis за заслуги в культурі.

05 жовтня 2023

25 вересня 2023

13 вересня 2023


Нацопера покаже виставу «Грек Зорба» у пам'ять про загиблого на війні артиста Олександра Шаповала

У Національній опері України імені Т. Г. Шевченка 15 вересня відбудеться вистава «Грек Зорба», присвячена пам'яті артиста балету Олександра Шаповала, який загинув на війні.

12 вересня 2023

11 вересня 2023


Російській співачці Нетребко не місце на берлінській сцені – відкритий лист

Майже півтори сотні митців, науковців, експертів, активістів з різних країн і 38 громадських організацій направили відкритого листа до мера Берліна Кая Вегнера, сенатора Джо Чіало та директора Берлінської державної опери Маттіаса Шульца з проханням скасувати виступи російської оперної співачки Анни Нетребко в Берлінській державній опері з 15 вересня.

07 вересня 2023

05 вересня 2023

01 вересня 2023

30 серпня 2023

24 серпня 2023

17 серпня 2023

16 серпня 2023

09 серпня 2023

04 липня 2023

28 червня 2023


У Львові біля Оперного театру встановили скульптуру велетня «Містер Арбітріум»

Сьогодні, 28 червня, у Львові біля Оперного театру встановили скульптуру гіганта «Містер Арбітріум». Статуя заввишки 5,5 метрів авторства італійського скульптора Емануеле Джіаннеллі ілюструє підтримку України у час розв’язаної Росією війни.

22 червня 2023


Львівська опера представила у Києві оновлену виставу «Запорожець за Дунаєм»

У Києві відбулася прем'єра сучасної інтерпретації опери Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», виконана артистами Львівського національного академічного театру опери та балету імені С. Крушельницької.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-