Стан усіх хворих із Львівського модульного містечка покращився
Стан усіх мешканців модульного містечка на Сихові у Львові, у яких виявили кишкову інфекцію і які лікуються стаціонарно та амбулаторно, покращився. Кількох із них сьогодні планують виписати з лікарні.