Кіпіані

17 липня 2021

17 травня 2021

19 березня 2021


Медведчук не прийшов у суд, що розглядає апеляцію на заборону книги Кіпіані

Народний депутат Віктор Медведчук (фракція ОПЗЖ) не з’явився на засіданні Київського апеляційного суду на розгляд апеляції на рішення суду про заборону поширювати книгу “Справа Василя Стуса”.

19 лютого 2021


У суді, де оскаржується рішення щодо книжки про Стуса, її продають

У Київському апеляційному суді, де розглядається скарга на рішення суду першої інстанції, який заборонив поширювати книгу «Справа Василя Стуса», продають цю книгу - у книжковій крамниці, яка розташована в одному з приміщень суду.


Заборона книги про Стуса: суд продовжить розгляд апеляції 19 березня

Розгляд апеляцій історика і журналіста Вахтанга Кіпіані та видавництва «Віват» на рішення Дарницького райсуду столиці від 19 жовтня 2020 року, який заборонив поширювати книгу «Справа Василя Стуса», продовжиться 19 березня об 11:00.


Суд розглядає апеляцію Кіпіані щодо книги про Стуса

У п’ятницю, 19 лютого, з 10:00 у Київському апеляційному суді (вул. Солом’янська, 2 а) має розпочатися розгляд апеляційної скарги журналіста Вахтанга Кіпіані та видавництва «Віват» на рішення Дарницького райсуду столиці (суддя Марина Заставенко), який заборонив поширювати книгу «Справа Василя Стуса».

21 січня 2021


Медведчук проти видавництва «Vivat»: суд щодо книги про Стуса перенесли

Засідання Київського апеляційного суду з розгляду апеляційної скарги ТОВ "Видавництво "Віват" і журналіста Вахтанга Кіпіані на рішення судді Марини Заставенко щодо книги "Справа Василя Стуса" перенесено на 19 лютого.

30 жовтня 2020


Інститут нацпам'яті та Кіпіані презентували цикл фільмів про українських дисидентів

УІНП та «Історична правда» Вахтанга Кіпіані презентували спільний документальний проєкт, присвячений трьом українським дисидентам - Ірині Стасів-Калинець, Миколі Руденку та Святославу Караванському.

24 жовтня 2020

22 жовтня 2020

20 жовтня 2020

19 жовтня 2020


Кіпіані оскаржить рішення суду щодо книги про Стуса

Історик і журналіст Вахтанг Кіпіані разом зі своїм захистом подасть апеляцію на рішення суду першої інстанції щодо заборони продажу книги Кіпіані "Справа Василя Стуса" до усунення з неї інформації про народного депутата Віктора Медведчука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-