FATF

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

29 червня 2024

31 травня 2024

26 лютого 2024


FATF не внесла Росію до чорного списку

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) оприлюднила розширену заяву щодо ризиків, які Росія становить для світової фінансової системи, та продовжила призупинення членства РФ без запровадження подальших обмежувальних заходів.

14 лютого 2024


Україна закликає FATF внести Росію до чорного списку

Міністерство фінансів України та Державна служба фінансового моніторингу України закликають Групу з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) внести Росію до чорного списку організації.

30 жовтня 2023

24 жовтня 2023

23 жовтня 2023

23 червня 2023


FATF не включила Росію до «чорного списку» на вимогу України – у Мінфіні відреагували

Мінфін України не погоджується з рішенням Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (Financial Action Task Force, FATF) не вживати подальших заходів проти Росії, незважаючи на збільшення кількості порушень стандартів цієї організації.

19 червня 2023


У Парижі стартує сесія FATF, на якій Росію можуть включити до «чорного списку»

У французькій столиці у понеділок, 19 червня, стартує пленарна сесія Міжнародної групи з протидії відмиванню брудних грошей (FATF), на якій може бути ухвалено рішення про включення Росії до «чорного списку».

15 червня 2023

23 травня 2023

24 лютого 2023


Марченко прокоментував призупинення членства рф у FATF

Призупинення членства росії у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) є чітким сигналом, що всі суб'єкти повинні проявляти надзвичайну обережність, намагаючись здійснювати будь-які транзакції з російською фінансовою системою.


Україна чекає рішення FATF про віднесення росії до «чорного списку» - глава Нацбанку

У роковини повномасштабного вторгнення рф Міжнародна група з протидії відмиванню брудних грошей FATF проводить чергове Пленарне засідання. Тому сьогодні Україна очікує історичне рішення держав-членів FATF – виключення рф з числа країн-членів та віднесення її до «чорного списку».

21 лютого 2023

13 лютого 2023


росія має бути відрізана від глобальної фінансової системи — Марченко

У Міністерстві фінансів вважають, що виключення росії з FATF та внесення її до чорного списку значно підвищить вартість ведення бізнесу з рф і фактично позбавить путіна можливості фінансувати війну.

08 лютого 2023

24 жовтня 2022

14 жовтня 2022

15 серпня 2022

27 червня 2022


Мінфін вітає рішення FATF усунути росію від управлінських рішень в організації

Міністерство фінансів України вітає рішення червневого пленарного засідання Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) призупинити права росії як члена організації та обмежити її участь в діяльності FATF.

18 червня 2022


росію усунули від управлінських рішень у FATF

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) у зв’язку з військовими діями рф проти України припинила участь росії в усіх керівних органах організації та усунула її від будь-яких управлінських рішень.

27 травня 2022


Україна закликає FATF виключити росію і внести її до чорного списку

Міністр фінансів України Сергій Марченко закликав 37 країн-членів та спостерігачів Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) розглянути виключення росії з організації та внесення її до чорного списку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-