FATF

24 лютого 2023


Марченко прокоментував призупинення членства рф у FATF

Призупинення членства росії у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF) є чітким сигналом, що всі суб'єкти повинні проявляти надзвичайну обережність, намагаючись здійснювати будь-які транзакції з російською фінансовою системою.


Україна чекає рішення FATF про віднесення росії до «чорного списку» - глава Нацбанку

У роковини повномасштабного вторгнення рф Міжнародна група з протидії відмиванню брудних грошей FATF проводить чергове Пленарне засідання. Тому сьогодні Україна очікує історичне рішення держав-членів FATF – виключення рф з числа країн-членів та віднесення її до «чорного списку».

21 лютого 2023

13 лютого 2023


росія має бути відрізана від глобальної фінансової системи — Марченко

У Міністерстві фінансів вважають, що виключення росії з FATF та внесення її до чорного списку значно підвищить вартість ведення бізнесу з рф і фактично позбавить путіна можливості фінансувати війну.

08 лютого 2023

24 жовтня 2022

14 жовтня 2022

15 серпня 2022

27 червня 2022


Мінфін вітає рішення FATF усунути росію від управлінських рішень в організації

Міністерство фінансів України вітає рішення червневого пленарного засідання Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) призупинити права росії як члена організації та обмежити її участь в діяльності FATF.

18 червня 2022


росію усунули від управлінських рішень у FATF

Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) у зв’язку з військовими діями рф проти України припинила участь росії в усіх керівних органах організації та усунула її від будь-яких управлінських рішень.

27 травня 2022


Україна закликає FATF виключити росію і внести її до чорного списку

Міністр фінансів України Сергій Марченко закликав 37 країн-членів та спостерігачів Групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) розглянути виключення росії з організації та внесення її до чорного списку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-