Деркач

26 квітня 2021

18 березня 2021


Штати розшукують росіянина Килимника, пов’язаного із ФСБ та Деркачем

Сполучені Штати Америки розшукують Костянтина Килимника як агента впливу Москви за перешкоджання правосуддю, втручання в американські вибори та заподіяння шкоди зв’язкам між Києвом та Вашингтоном.

29 січня 2021


Печерський суд запевняє, що не ухвалював рішень про справи щодо Байдена і Порошенка

У Печерському районному суді Києва заявили, що не ухвалювали рішення про порушення кримінальної справи відносно президента США Джо Байдена і п'ятого президента України Петра Порошенка.

14 січня 2021


Напруги у відносинах зі Штатами через санкції проти Дубінського і К° немає - МЗС

Україна не відчуває напруги у відносинах зі Сполученими Штатами після запровадження санкцій проти народного депутата Олександра Дубінського й ще шести українців, яких підозрюють у втручанні в американські вибори.

12 січня 2021


ЦПК привітав запровадження санкцій США проти учасників кампанії з «плівками Деркача»

«Центр протидії корупції» привітав запровадження санкцій США проти учасників кампанії з «плівками Деркача» та підтвердив, що звертався до Офісу контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США з пропозицією щодо їх введення.

08 грудня 2020


Суд зобов'язав Венедіктову відкрити провадження проти двох депутатів — ЦПК

Печерський районний суд Києва зобов'язав генеральну прокурорку України Ірину Венедіктову відкрити кримінальні провадження щодо ймовірного вчинення державної зради народними депутатами Олександром Дубінським і Андрієм Деркачем.

06 жовтня 2020

05 жовтня 2020


У посольстві США пояснили, що буде за допомогу “агенту РФ” Деркачу

У Посольстві США в Україні надали роз'яснення щодо дії санкцій на бізнес-партнерів підсанкційної особи: так, особи, які надають матеріальну підтримку підсанкційним особам чи організаціям, самі можуть стати об’єктом санкцій.

18 вересня 2020


Депутат Деркач через суд вимагає від МЗС реакції на "втручання" Штатів

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов народного депутата Андрія Деркача до Міністерства закордонних справ. Депутат звинувачує міністерство у "протиправній бездіяльності".

10 вересня 2020

26 травня 2020


Експосли США застерігають від втягування України у внутрішню політику Штатів

З огляду на ситуацію навколо "плівок Деркача" колишні посли США в Україні виступили зі спільним зверненням, у якому попередили про небезпечність втягнення України у внутрішню політику Сполучених Штатів у період президентських виборів.


Дубинський розповів, коли Рада розгляне створення ТСК щодо "плівок Деркача"

Проект постанови про створення слідчої комісії для вивчення аудіоматеріалів, оприлюднених народним депутатом Андрієм Деркачем, буде винесено на голосування на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-