Чикаго

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

09 квітня 2024

03 квітня 2024


У Чикаго відбудуться зустрічі з нобелівською лауреаткою Олександрою Матвійчук

Генеральне консульство України в Чикаго (США) запросило на дві зустрічі з Олександрою Матвійчук – лауреаткою Нобелівської премії миру 2022 року, головою організації «Центр громадянських свобод».

19 березня 2024


У Чикаго проходить виставка художника з України про життя під час війни

В Українському інституті модерного мистецтва у Чикаго (США) відкрилася виставка плакатів уродженця Києва, професора Northwestern University Йоханана Петровського-Штерна «Confronting Catastrophes» («Зіткнення з катастрофами»).

21 лютого 2024

30 січня 2024

27 січня 2024

09 січня 2024


У центрі Чикаго відбулася акція протесту Silence Kills Ukrainian People

Український конгресовий комітет Америки в Іллінойсі організував в центрі міста Чикаго акцію протесту Silence Kills Ukrainian People, покликану нагадати американській спільноті про війну Росії проти України та про необхідність повернути з російського полону всіх українських захисників і захисниць.

11 грудня 2023

05 грудня 2023

30 листопада 2023

30 жовтня 2023


У Чикаго активісти закликали американську компанію припинити діяльність у РФ

Українсько-американська громада Чикаго (США) провела акцію з метою закликати компанію Mondelēz International приєднатися до інших американських компаній, які вже припинили свою діяльність з РФ, відмовившись фінансувати російські злочини проти людяності та війну Росії проти України.

10 жовтня 2023


У Чикаго жіноча збірна України з вільної боротьби зустрілася з українською громадою

Жіноча збірна України з вільної боротьби Ukrainian Wrestling Association у рамках візиту до Чикаго (США) відвідала історичні райони «міста вітрів» – Ukrainian Village, Downtown Chicago, а також зустрілася з місцевою українською громадою.

06 вересня 2023


У Чикаго українці зустрілися з конгресвумен Марсі Каптур

В Університетському клубі Чикаго (США) відбулася зустріч української громади з американською політикинею Марсі Каптур, під час якої було обговорено війну Росії проти України, а також необхідну підтримку для Збройних сил України. 

30 серпня 2023


У Чикаго сплюндрували українські мурали

У Чикаго в Роджерс Парк невідомі намалювали свастику на українському муралі, створеному українкою Вікторією Ткаченко цього літа у рамках фестивалю "The Artists of the Wall Festival".

25 серпня 2023


На території Генконсульства України в Чикаго встановили скульптуру «Серця України»

На території Генерального консульства України в Чикаго (США) з нагоди Дня Незалежності встановили скульптуру 13-річного митця Райана Хіршхорна під назвою «Серця України» («The Hearts of Ukraine»).

11 серпня 2023

05 липня 2023


У Чикаго відкрили перший у Північній Америці сучасний український культпростір «C Ukraine»

Генеральне консульство України в Чикаго (США) офіційно оголосило про відкриття першого на території Північної Америки сучасного українського культурного простору «C Ukraine», девіз якого: «привезти найкраще з України до Чикаго» («bring the best of Ukraine to Chicago»).

27 червня 2023

02 червня 2023

29 травня 2023

23 травня 2023


Світовий конгрес українців підбив підсумки візиту своєї делегації до Чикаго

Делегація Світового конгресу українців (СКУ) на чолі з президентом організації Павлом Ґродом провела низку важливих громадських зустрічей у Чикаго (США), спрямованих на координацію зусиль для підтримки України.

22 травня 2023

17 травня 2023

15 травня 2023

04 квітня 2023

22 березня 2023

06 березня 2023


У Чикаго відкрилася художня виставка «Паралельні світи» про війну росії проти України

В Українському національному музеї (Ukrainian National Museum) у Чикаго (США) відбулось відкриття виставки «Паралельні світи», покликаної розповісти через мистецтво про жахливі реалії руйнівної війни росії проти України.

17 лютого 2023


У Чикаго відбулася акція проти просування російської культури

У Чикаго (США), біля будівлі Громадянської опери, пройшла акція протесту проти просування російської культури – кілька десятків демонстрантів засудили постановку балетної групи The Joffrey Ballet за мотивами російського роману «Анна Кареніна».

08 лютого 2023


Українці проведуть акцію у Чикаго до річниці повномасштабного вторгнення росії

У Чикаго (США) 24 лютого українська громада проведе акцію до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, під час якої продемонструють 365 промовистих плакатів із подіями кожного дня від початку війни.

27 січня 2023


День Соборності відзначили в Українському культурному осередку в Чикаго

Український конгресовий комітет Америки (відділ Іллінойс) за сприяння Генерального консульства України в Чикаго провів в Українському культурному осередку міста захід, присвячений Дню Соборності України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-