Іллінойс і Чикаго позиваються до Трампа через «протизаконне розгортання» Нацгвардії

Іллінойс і Чикаго позиваються до Трампа через «протизаконне розгортання» Нацгвардії

Укрінформ
Штат Іллінойс та місто Чикаго в понеділок подали до суду на адміністрацію президента Дональда Трампа через рішення розгорнути війська Нацгвардії в Чикаго, у той час як Білий дім продовжує подібні кампанії проти міст, очолюваних демократами.

Про це повідомляє CNN, передає Укрінформ.

«Розгортання відповідачами федералізованих військ в Іллінойсі має явно протизаконний характер», – йдеться у позові.

Позивачі просять суд зупинити «незаконну, небезпечну та неконституційну федералізацію членів Нацгвардії Сполучених Штатів, включно з Нацгвардією Іллінойсу й Техасу».

Вони закликають зобов'язати адміністрацію припинити розгортання будь-яких військ Національної гвардії в Іллінойсі, а також оголосити федералізацію військ Нацгвардії в ширшому сенсі незаконною.

Читайте також: Суд заборонив адміністрації Трампа розгортати Нацгвардію в Портленді

Як повідомлялося, напередодні Білий дім оголосив, що президент Дональд Трамп відправив 300 нацгвардійців штату Іллінойс до Чикаго для «захисту федеральних офіцерів та активів». Раніше глава Білого дому застосував подібну стратегію в Лос-Анджелесі, Вашингтоні й Портленді.

Фото: The White House

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-