Центральна Азія

29 вересня 2023

23 вересня 2023

01 липня 2023


У ЄС оцінили перспективи розвитку транспортного сполучення з Центральною Азією

Єврокомісія оприлюднила результати дослідження щодо перспектив розвитку транспортного сполучення між ЄС і країнами Центральної Азії, яке має сприяти притоку інвестицій та прискорити соціально-економічний розвиток цього регіону.

22 травня 2023

19 травня 2023

18 травня 2023

08 травня 2023


Президенти чотирьох країн Центральної Азії відвідають Китай для саміту з Сі Цзіньпіном

Президенти Казахстану Касим-Жомарт Токаєв, Киргизстану Садир Джапаров, Таджикистану Емомалі Рахмон і Узбекистану Шавкат Мірзійоєв у другій половині травня здійснять державні візити до КНР для участі в першому саміті Китай – Центральна Азія.

27 квітня 2023


Китай заявив, що протистоятиме зовнішньому втручанню у справи країн Центральної Азії

Китай рішуче підтримуватиме країни Центральної Азії у захисті їхнього національного суверенітету, незалежності й територіальної цілісності і протистоятиме будь-якому зовнішньому втручанню у їхні внутрішні справи.

25 квітня 2023


Центральній Азії варто долучитися до створення безпечнішого світового порядку - Єрмак

Країнам Центральної Азії варто долучитися до створеної Україною “відкритої платформи реформування міжнародних відносин”, підтримавши справедливіший та безпечніший світовий порядок.

06 квітня 2023


Світовий банк покращив очікування для економік Європи й Центральної Азії

Економічна активність у регіонах Європи й Центральної Азії цього року поліпшиться за окремими показниками, однак залишатиметься послабленою через наслідки вторгнення рф в Україну, постійну високу інфляцію та жорсткі фінансові умови.

04 листопада 2022


Кулеба наступного тижня відвідає Камбоджу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 10-12 листопада відвідає з візитом Пномпень (Камбоджа), де візьме участь в офіційній церемонії приєднання України до основоположного документа АСЕАН - Договору про дружбу та співробітництво у Південно-Східній Азії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-