Беркут

15 лютого 2022

09 лютого 2022

22 грудня 2021


Суд продовжить розгляд справи про розстріли на Інститутській 19 січня

Святошинський райсуд Києва продовжить 19 січня розгляд справи щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченко та Павла Аброськіна.

14 грудня 2021


Розстріли на Інститутській: суд допитав ще одного свідка - учасника Майдану

Святошинський райсуд Києва оголосив перерву у розгляді справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців "Беркута" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченко і Павла Аброськіна до 22 грудня.

30 листопада 2021


Вісім років тому відбувся силовий розгін студентів на Євромайдані

У ніч на 30 листопада у Києві, на Майдані Незалежності, відбувся силовий розгін спецпідрозділом «Беркут» студентів, які протестували проти рішення уряду зупинити підготовку до Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

24 листопада 2021


Розстріли на Інститутській: суд відклав засідання на 1 грудня

Святошинський райсуд Києва оголосив перерву до 1 грудня у розгляді справи щодо розстрілів учасників протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна.

22 листопада 2021


Поліція спростовує, що екскерівник роти «Беркута» вчора командував правоохоронцями під ОП

У столичній поліції заявили, що колишній командир роти «Беркут» не керував спецпризначенцями на акції біля Офісу Президента у неділю. За даними відомства, цього чоловіка звільнили ще два місяці тому.

08 листопада 2021

03 листопада 2021

29 вересня 2021


Справа Майдану: суд відправив під домашній арешт екскомбата харківського «Беркуту»

Печерський районний суд міста Києва у вівторок обрав екскомандиру батальйону харківського “Беркуту” Владиславу Лукашу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із носінням електронного браслета.

28 вересня 2021


Розстріли на Інститутській: суд перенесли через хворобу одного з ексберкутівців

Святошинський райсуд Києва відклав на 5 жовтня розгляд справи про розстріли учасників акцій на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна.

24 вересня 2021

21 вересня 2021

20 вересня 2021


Поновленого у поліції ексберкутівця Страшка відправлять у зону ООС

Керівник поліції Києва Іван Вигівський зазначив, що відповідно до існуючого алгоритму, поновлений на посаді за рішенням суду ексберкутівець Дмитро Страшок має пройти стажування у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

15 вересня 2021


Розстріли на Інститутській: суд дослідив матеріали балістичної експертизи

Святошинський райсуд Києва у ході засідання у справі розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна дослідив деякі матеріали судово-балістичної експертизи.

09 вересня 2021


Розстріли на Інститутській: суд повторно допитав брата загиблого Героя України Шимка

Святошинський районний суд міста Києва у ході засідання у справі щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців повторно допитав брата загиблого Героя України Максима Шимка — Павла.

18 серпня 2021

05 серпня 2021

04 серпня 2021

02 серпня 2021

29 липня 2021


Суд залишив без змін виправдувальний вирок ексберкутівцю у справі про катування майданівців

Київський апеляційний суд залишив чинним виправдувальний вирок ексберкутівцю Андрію Хандрикіну у справі про катування протестувальників на колонаді центрального входу до стадіону «Динамо» у січні 2014 року.

01 липня 2021

23 червня 2021


Розстріли на Інститутській: засідання відклали через «мінування» суду – адвокат

Святошинський райсуд Києва відклав розгляд справи щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна на 30 червня.

16 червня 2021


Розстріли на Інститутській: суд вивчив відеодокази і протоколи обшуків ексберкутівців

Святошинський райсуд міста Києва продовжить 23 червня розгляд справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо п'ятьох обвинувачених ексбійців спецпідрозділу "Беркут".


Розстріли на Інститутській: суд узявся за об’єднану справу п’ятьох ексберкутівців

Святошинський райсуд Києва розпочав судовий розгляд справи про розстріли учасників акцій протесту на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна.

14 червня 2021


Справи Майдану: суд дав двом ексберкутівцям по три роки тюрми

Шевченківський райсуд Києва оголосив вирок у справі ексберкутівців Віктора Ейсмонта та Володимира Мохоня щодо подій розгону Майдану 30 листопада 2013 року – їм присудили 3 роки позбавлення волі з забороною обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки.

02 червня 2021


Розстріли на Інститутській: суд об'єднав дві справи щодо ексберкутівців

Святошинський районний суд міста Києва об'єднав провадження щодо колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка і Сергія Тамтури з другим, де обвинуваченими є Олег Янішевський, Сергій Зінченко і Павло Аброськін.


Розстріли на Інститутській: суд дозволив заочний розгляд щодо трьох ексберкутівців

Святошинський районний суд міста Києва дозволив заочний розгляд судового провадження щодо колишніх бійців "Беркута" Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна у справі про розстріли протестувальників на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року.

19 травня 2021


Суд дослідив низку аудіозаписів у справі про розстріли на Майдані

Святошинський райсуд Києва дослідив низку аудіозаписів і призначив наступне засідання у справі про розстріли учасників акцій протесту на Інститутській 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців "Беркута" Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.


Розстріли на Інститутській: присяжні відмовили трьом ексберкутівцям у відводі суду

Святошинський районний суд міста Києва провів засідання у справі про розстріли учасників акцій протесту на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо ексбійців "Беркута" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка і Олега Янішевського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-