Беркут

29 липня 2021


Суд залишив без змін виправдувальний вирок ексберкутівцю у справі про катування майданівців

Київський апеляційний суд залишив чинним виправдувальний вирок ексберкутівцю Андрію Хандрикіну у справі про катування протестувальників на колонаді центрального входу до стадіону «Динамо» у січні 2014 року.

01 липня 2021

23 червня 2021


Розстріли на Інститутській: засідання відклали через «мінування» суду – адвокат

Святошинський райсуд Києва відклав розгляд справи щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексберкутівців Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна на 30 червня.

16 червня 2021


Розстріли на Інститутській: суд вивчив відеодокази і протоколи обшуків ексберкутівців

Святошинський райсуд міста Києва продовжить 23 червня розгляд справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо п'ятьох обвинувачених ексбійців спецпідрозділу "Беркут".


Розстріли на Інститутській: суд узявся за об’єднану справу п’ятьох ексберкутівців

Святошинський райсуд Києва розпочав судовий розгляд справи про розстріли учасників акцій протесту на вулиці Інститутській 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка, Сергія Тамтури, Олега Янішевського, Сергія Зінченка та Павла Аброськіна.

02 червня 2021


Розстріли на Інститутській: суд об'єднав дві справи щодо ексберкутівців

Святошинський районний суд міста Києва об'єднав провадження щодо колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" Олександра Маринченка і Сергія Тамтури з другим, де обвинуваченими є Олег Янішевський, Сергій Зінченко і Павло Аброськін.


Розстріли на Інститутській: суд дозволив заочний розгляд щодо трьох ексберкутівців

Святошинський районний суд міста Києва дозволив заочний розгляд судового провадження щодо колишніх бійців "Беркута" Олега Янішевського, Сергія Зінченка і Павла Аброськіна у справі про розстріли протестувальників на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року.

19 травня 2021


Суд дослідив низку аудіозаписів у справі про розстріли на Майдані

Святошинський райсуд Києва дослідив низку аудіозаписів і призначив наступне засідання у справі про розстріли учасників акцій протесту на Інститутській 20 лютого 2014 року щодо обвинувачених ексбійців "Беркута" Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.


Розстріли на Інститутській: присяжні відмовили трьом ексберкутівцям у відводі суду

Святошинський районний суд міста Києва провів засідання у справі про розстріли учасників акцій протесту на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо ексбійців "Беркута" Павла Аброськіна, Сергія Зінченка і Олега Янішевського.

12 травня 2021


Розстріли на Інститутській: суд вивчив радіопереговори беркутівців, у справу додали докази

Святошинський районний суд Києва переніс на 19 травня розгляд справи щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року проти двох обвинувачуваних ексберкутівців - Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.

28 квітня 2021


Розстріли на Інститутській: суд допитав кількох потерпілих по відеозв’язку

Святошинський райсуд міста Києва у ході засідання у справі про розстріли на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців Сергія Тамтури й Олександра Маринченка допитав у режимі відеоконференції кількох потерпілих і відклав засідання на 12 травня.


Розстріли на Інститутській: суд призначив засідання щодо трьох ексберкутівців

Святошинський районний суд Києва призначив засідання у справі щодо розстрілів на Інститутській 20 лютого 2014 року щодо трьох обвинувачених колишніх бійців "Беркута" - Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олега Янішевського - на 19 травня.

07 квітня 2021


Розстріли на Інститутській: суд допитав сина героя Небесної сотні

У Святошинському райсуді Києва під час розгляду справи про розстріли на вулиці Інститутській у 2014 році щодо ексбійців "Беркуту" Сергія Тамтури й Олександра Маринченка допитали Юрія Аксенина, сина Героя Небесної сотні Василя Аксенина.

17 березня 2021


Розстріли на Інститутській: суд починає вивчати докази із грифом «для службового користування»

Святошинський районний суд продовжив судовий розгляд справи щодо розстрілів учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.

12 березня 2021

10 березня 2021

20 лютого 2021

29 січня 2021

27 січня 2021

24 січня 2021

21 січня 2021

19 січня 2021

16 грудня 2020


Розстріли на Інститутській: суд допитав колишнього беркутівця

Святошинський районний суд міста Києва під час розгляду справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців - Сергія Тамтури й Олександра Маринченка - допитав колишнього співробітника «Беркуту» як свідка захисту.


Розстріли на Інститутській: суд продовжує допит свідків

Святошинський районний суд міста Києва продовжив розгляд справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців - Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.

11 грудня 2020

09 грудня 2020


Розстріл Майдану: суд допитав свідка і взяв перерву до 16 грудня

Святошинський районний суд Києва відклав розгляд справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців - Сергія Тамтури й Олександра Маринченка до 16 грудня.


Розстріли на Інститутській: суд допитує свідка-«беркутівця»

Святошинський районний суд міста Києва продовжив розгляд справи про розстріли учасників акцій протестів на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо двох обвинувачених ексберкутівців - Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.

04 грудня 2020

02 грудня 2020


Розстріли на Інститутській: суд «завернув» клопотання адвокатів двох ексберкутівців

Святошинський районний суд Києва за тиждень продовжить розгляд справи про розстріли протестувальників на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року щодо колишніх бійців спецпідрозділу "Беркут" Сергія Тамтури й Олександра Маринченка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-