Балтійське море

14 вересня 2019

01 вересня 2019

02 липня 2019

Авіапатруль НАТО за тиждень шість разів супроводжував російські літаки над Балтією

Минулого тижня винищувачі, які здійснюють місію повітряної поліції НАТО в країнах Балтії, шість разів піднімалися в повітря, щоб супроводити російські військові літаки, що летіли над Балтією.

01 липня 2019

Швеція посилила ППО в 330 кілометрах від штабу Балтійського флоту Росії

Влада Швеції посилила протиповітряну оборону на острові Готланд в Балтійському морі - через напружені відносини з Росією у балтійському регіоні розміщена нова протиракетна система "земля-повітря".

18 червня 2019

Авіапатруль НАТО за тиждень шість разів супроводжував російські літаки РФ над Балтикою

Винищувачі, які здійснюють місію повітряної поліції НАТО в країнах Балтії, минулого тижня шість разів піднімалися в повітря для супроводу російських військових літаків, які летіли над Балтикою.

09 червня 2019

15 квітня 2019

У Єврокомісії підписали контракт на будівництво трубопроводу для газу із Норвегії

У приміщенні Єврокомісії в Брюсселі відбулася церемонія підписання контракту на будівництво нового газопроводу у Балтійському морі, який поєднає Данію і Польщу з постачальниками газу в Норвегії.

19 лютого 2019

11 січня 2019

06 грудня 2018

Канал до моря у Польщі, який дратує Москву, отримав екологічні дозволи

Регіональний директор охорони навколишнього середовища у місті Ольштин (північний схід РП) дав згоду на будівництво Віслинського каналу, який має з'єднати затоку Вісли з Гданською бухтою, а відтак зробити місто Ельблонг морським портом.

30 листопада 2018

Агресію на Азові РФ може перенести на Балтику - Чапутович

РФ в Азовському морі показала свою здатність до застосування військової сили для захисту промислової інфраструктури. Це є сигналом для міжнародної спільноти, що таким же чином вона може діяти і в Балтійському морі для захисту Nord Stream 2.

02 жовтня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-