Анатолій Шарій

26 липня 2019

ЦВК заявляє про порушення у фінзвітах партій Шарія, Саакашвілі та Гриценка

Центрвиборчком передав Національному агентству з питань запобігання корупції матеріали щодо аналізів проміжних фінансових звітів виборчих фондів партій "Соціальна справедливість", "Громадянська позиція", "Партія Шарія" та "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" через виявлені в них порушення.

15 липня 2019

14 липня 2019

12 липня 2019

03 липня 2019

Парубій: СБУ надала документи, які дозволили ЦВК скасувати реєстрацію Клюєва і Шарія

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підтвердив, що Центральна виборча комісія сьогодні скасувала реєстрацію кандидатами в депутати ексголови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрія Клюєва і блогера Анатолія Шарія.

ЦВК скасувала реєстрацію Клюєва та Шарія

Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію ексглави Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія кандидатами у народні депутати України під час позачергових парламентських виборів 21 липня.

У ЦВК сказали, що може допомогти у відмові для реєстрації Клюєва і Шарія

Публічний резонанс у справі щодо ексглави АП часів президентства Віктора Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія може допомогти Центральній виборчій комісії отримати нові відомості, що дозволять скасувати їх реєстрацію кандидатами у народні депутати.

ЦВК про Клюєва і Шарія: Верховний суд, за фактом, просто констатував "зареєструвати"

Центральна виборча комісія зверталася із запитами до Міністерства внутрішніх справ, МЗС, поліції, прикордонників, Генпрокуратури і СБУ щодо терміну проживання ексглави АП Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія в Україні, але відповідь з доказами щодо Клюєва отримала тільки від ГПУ.

Парубій звернувся в ГПУ і СБУ через Клюєва, Кузьміна і Шарія

Голова Верховної Ради Андрій Парубій звертається до ГПУ, СБУ і ДПС надати відомості про перебування в Україні останні 5 років Анатолія Шарія, Андрія Клюєва і Рената Кузьміна, які зареєстровані кандидатами в народні депутати.

02 липня 2019

Протестувальники на Майдані анонсували нову акцію - під КСУ

У Києві на Майдані Незалежності завершилась акція "Терпіти більше не можна" проти рішення ЦВК про реєстрацію кандидатами у депутати ексглави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва та блогера Анатолія Шарія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-