Ядерна безпека

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

15 квітня 2024

11 квітня 2024

05 квітня 2024


Штати очікують, що Росія не блокуватиме резолюцію Радбезу ООН про заборону ядерної зброї в космосі

США планують наступного тижня внести до Ради Безпеки ООН резолюцію із закликом до всіх країн не розміщувати ядерної зброї в космічному просторі та очікують, що Росія теж підтримає цей документ.

04 квітня 2024

27 березня 2024


Безпечна експлуатація ЗАЕС в енергосистемі зараз неможлива - Держатом

Голова Держатомрегулювання Олег Коріков під час зустрічі з гендиректором МАГАТЕ Рафаелем Маріано Гроссі наголосив, що наразі безпечна експлуатація Запорізької АЕС на енергетичних рівнях потужності неможлива.

24 березня 2024

22 березня 2024


Україна сподівається в червні укласти угоду про купівлю двох ядерних реакторів у Болгарії - Котін

Україна сподівається підписати у червні угоду про купівлю двох ядерних реакторів у Болгарії, намагаючись компенсувати втрату доступу до окупованої військами РФ ЗАЕС з її шістьма енергоблоками.

21 березня 2024


Маємо змусити РФ залишити не тільки окуповану ЗАЕС, але і світовий ядерний ринок - Галущенко

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів онлайн-зустріч із головою Комітету Сенату США з енергетики та природних ресурсів, сенатором Джо Манчіном у ході якої обговорювалися співпраця в атомній і урановій галузях та санкції проти «Росатома».


Гроссі - про контроль на ЗАЕС: Потрібне вчасне проведення інспекцій, щоб уникнути проблем

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі підкреслив, що МАГАТЕ потребує своєчасного доступу та регулярних інспекцій Запорізької АЕС, щоб контролювати її безпеку.

20 березня 2024

19 березня 2024


У Литві перевірили систему оповіщення населення

У Литві в понеділок відбулися навчання з цивільного захисту на державному рівні, які імітують аварію на атомній електростанції у Білорусі, а також мають загалом перевірити систему оповіщення та інформування населення.

15 березня 2024


Ядерні регулятори України та США обговорили ситуацію на ЗАЕС

Голова Державної інспекції ядерного регулювання Олег Коріков та голова Комісії ядерного регулювання США (US NRC) Крістофер Т. Хенсон обговорили ситуацію на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції.

12 березня 2024

05 березня 2024

06 лютого 2024

16 січня 2024

21 грудня 2023

14 грудня 2023


Російський режим знову ставить світ на межу ядерної катастрофи - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС наголосив, що для запобігання новій масштабній техногенній катастрофі, потрібно зупинити Росію і змусити її відмовитись від будь-яких ядерних погроз.

01 грудня 2023

28 листопада 2023

23 листопада 2023


Глава МАГАТЕ заявив про масштабний викид води з ядерного реактора у КНДР

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі повідомив про сильний витік води із системи охолодження реактора на ключовому ядерному комплексі Північної Кореї в Йонбені.

19 листопада 2023

26 жовтня 2023


У Києві презентували звіт про російські фейки на тему ядерної енергетики

РФ поширює фейки у сфері ядерної енергії з метою залякування західних політичних еліт, аби спонукати їх до згортання політичної та військової підтримки України. Утім, провідні світові ЗМІ не сприймають їх серйозно.

18 жовтня 2023

04 жовтня 2023

02 жовтня 2023


МАГАТЕ не ухвалило жодного рішення про те, що Росія здійснює ядерний тероризм - експерт

Україна вперше за 12 років увійшла до Ради керівників Міжнародного агентства з атомної енергії - МАГАТЕ - і пробуде там упродовж двох років. Але навіть і без представника України в Раді керівників МАГАТЕ можна було здійснювати тиск на цю організацію з метою отримувати хоча б якусь реакцію на те, що робить Росія на ядерних об’єктах в Україні, загрожуючи всій Європі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-