На Вінниччині за минулий рік створили 1046 гектарів лісових насаджень

На Вінниччині за минулий рік створили 1046 гектарів лісових насаджень

Укрінформ
На Вінниччині у 2021 році держлісгоспи створили 1046 га лісових насаджень.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили у пресслужбі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства (ВОУЛМГ).

«Під час лісогосподарських заходів проводиться поступова заміна малопродуктивних лісових насаджень на високопродуктивні з головною породою дубом звичайним. Наше глобальне завдання - поступове збільшення площі лісів до оптимального рівня – 15%. Задля цього в регіоні треба створити не менше 30 тис. га нових лісів», - повідомили у пресслужбі.

У відомстві зазначили, що минулорічні темпи створення лісових насаджень близькі до середніх показників за останні 5 років. Задля створення 1046 га лісів на Вінниччині держлісгоспи висадили понад 6 млн дерев.

Вінницькі держлісгоспи для забезпечення планових посадок торік виростили 9,6 млн стандартних сіянців лісоутворюючих та декоративних порід. Серед них найбільша частка (5,7 млн) припадає на дуб звичайний, який вважається основною лісоутворюючою породою подільських дібров.

Також у місцеві ліси через глобальне потепління висаджують посухостійкі породи: береку лікарську, горіх чорний, гікорі, модрину європейську, псевдотсугу Мензіса та інші. Такий садивний матеріал вінницькі лісівники також вирощують самостійно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-