На Хмельниччині створили мобільний музей-лабораторію для школярів

На Хмельниччині створили мобільний музей-лабораторію для школярів

Фото
Укрінформ
У Дунаєвецькій громаді створили мобільний-музей лабораторію, де діти зможуть вивчати шкільні предмети.

Про це кореспондентові Укрінформу розповіла менеджер Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Алла Собко.

«Ми написали грантову заявку на проєкт «Мобільний музей-лабораторія для школярів: доступ до якісної освіти в умовах пандемії COVID-19», який мав би пересуватися між навчальними закладами Дунаєвецької громади. Його мета – підвищити інтерес дітей до точних наук. Грантодавцям сподобалася ця ідея, і вони після її перемоги додали нам фінансування на облаштування стаціонарного музею. Музей-лабораторія знаходиться в центрі позашкільної освіти Дунаєвецької міської ради», - зазначила Собко.

У музеї-лабораторії представлені 22 експонати, деякі з них у двох екземплярах. Усі експонати легко розбираються, деякі мають колеса, тому їх легко переносити і транспортувати. Окрім того, для потреб музею придбали причіп та намети, що дозволить перевозити експонати до навчальних закладів та експонувати їх надворі.

Для проведення екскурсій провели навчання для 30 вчителів Дунаєвецької громади. Перша екскурсія в музеї відбулася 21 грудня, впродовж місяця він працюватиме в тестовому режимі. Офіційне відкриття музею-лабораторії відбудеться в січні. У планах – проведення екскурсій для дітей з інших громад.

Вартість проєкту становить 1,8 млн грн, з яких 50% надав Уряд Швеції для реалізації проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку» від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, решту матеріальних і нематеріальних ресурсів – Агенція регіонального розвитку Хмельницької області та Дунаєвецька територіальна громада.

Фото надала Алла Собко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-