В Ірландії використовують роботизований рятівний круг для порятунку людей

В Ірландії використовують роботизований рятівний круг для порятунку людей

Укрінформ
В ірландському місті Атлон почали використовувати два роботизовані рятівні круги для порятунку людей у воді.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє RTE.

Роботизовані рятувальні круги можна кинути в річку, коли людина опиниться у воді. При цьому самими роботами можна буде керувати дистанційно.

За словами представника місцевої влади Ангуса О’Рурка, до появи цих роботизованих кругів у людей, які потрапляли у воду, були дуже невисокі шанси на порятунок. Зокрема, використовувалися інші методи для порятунку життя у річці, а саме, водні мотоцикли та каное, але всі ці методи передбачали занурення інших людей у воду, тоді як цими роботами можна керувати з берега.

Він також додав, що приїзд рятувальних служб може зайняти близько 15 хвилин, і такий період часу, особливо взимку, є вкрай небезпечним для людини, яка перебуває у воді.

Влада міста Атлон сподівається знайти щонайменше 30 волонтерів, які могли би користуватися цими спеціальними кругами, які будуть знаходитися в дерев’яному боксі поблизу річки.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці Південної Кореї Сеулі почали тестувати мініроботів Alpha Mini як навчальний посібник у дошкільних навчальних закладах, щоб краще підготувати дітей до високотехнологічного майбутнього.

Фото: www.rte.ie

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-