У Рівному навчатимуть жестової мови

У Рівному навчатимуть жестової мови

Укрінформ
Волонтерська школа жестової мови «Розправ крила» почала діяти у Рівному.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив керівник проєкту, голова громадської організації «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук.

«Таким проєктом хочемо допомогти дорослим та дітям оволодіти основами жестової мови, навчитися спілкуватися із людьми, які мають вади слуху. Переконані, що волонтерська школа сприятиме якісному життю людям із особливими потребами», - розповів Ткачук.

За його словами, учасники школи братимуть участь у навчальних та розвиваючих програмах. Навчання складатиметься з 6 уроків двічі на тиждень, у тому числі онлайн.

Проєкт став можливий за організаційної підтримки Рівненської обласної організації «Українське товариство глухих» та фінансової підтримки обласного Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, кожен дев’ятий житель планети страждає на різні порушення слуху. В Україні проживає близько 1,5 млн таких громадян, десята частина з них – 150 тисяч осіб – спілкуються жестовою мовою. Втім, жестовою мовою володіє близько 350 перекладачів жестової мови.

Фото з відкритих джерел

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-