76-річний марафонець з Миколаєва розповів, чому віддає перевагу бігу

76-річний марафонець з Миколаєва розповів, чому віддає перевагу бігу

Фото
Укрінформ
Станіслав Барта з Миколаєва, впродовж життя займався різними видами спорту, а два роки тому остаточно віддав перевагу бігу.

Про це повідомляє Суспільне Миколаїв, передає Укрінформ.

“Як тільки усвідомив, що біг - це корисно, треба починати займатися цим видом спорту,” – стверджує Станіслав Барта.

Зазначається, що до захоплення бігом марафонець займався різними видами спорту. Грав у волейбол та баскетбол. Та розповідає, що біг – найуніверсальніший та найдоступніший вид спорту. Не треба ніяких спеціальних пристосувань, і тренується весь організм: дихальна система, м'язи.

Повідомляється також, що Раніше пан Станіслав бігав декілька разів на тиждень, а тепер щодня. В такий режим входив поступово: протягом першого тижня долав по 100 метрів на день, другого – по 200 метрів, третього – 300.  А нині щодня пробігає 10-кілометрову дистанцію. Початківцям радить знайти собі бігового товариша.

“По-перше, це безпечніше, а, по-друге, відчувається підтримка, можна один одного мотивувати,” – ділиться досвідом Барта.

Зазначається, що чоловік бере активну участь у різних змаганнях. Свій перший марафон пробіг 13 березня 2021 року. Тоді, на тренуванні збірної України з добового бігу, за п'ять годин подолав дистанцію 42, 195 км.

Читайте також: У Вінниці до кінця року протяжність веломережі збільшиться на 13%

Нині його рекорд – 50 кілометрів. А в планах - підкорити дистанцію у 76 км. Та марафонець запевняє, що і це не межа.

Головне фото - Олександра Сайковського

Використані фото з особистого архіву Станіслава Барти

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-