В замку Сент-Міклош вперше проведуть фестиваль закарпатської традиційної випічки — кіфликів

В замку Сент-Міклош вперше проведуть фестиваль закарпатської традиційної випічки — кіфликів

Укрінформ
Кулінарний фестиваль у Чинадіємо розбавлять ярмаркою народних майстрів, квестами для дітей, середньовічними забавами.

Про це в коментарі Укрінформу повідомили в оргкомітеті фестивалю «Графський кіфлик».

«Кіфлики (нагадують рогалики – ред.) я печу дуже давно, вони дуже смачні, мають довгий термін придатності, їх легко перевозити. Але на Закарпатті готують зазвичай солодкі кіфлики — з лекваром (варенням), горіховою та маковою начинками. На фестивалі ми запропонуємо гостям також нетрадиційні кіфлики за авторськими рецептами та не обов'язково солодкими начинками — з шовдарем, пікницею та бринзою», - розповіла учасниця фестивалю, кондитер Любов Керецман.

На фестивалі кіфликами гостей частуватимуть пекарі з різних районів області — Великого Березного, Сваляви, Міжгір'я.

Гастрономічні локації на фестивалі розбавлять ярмаркою народних майстрів, квестами для дітей, середньовічними забавами (стрільба з лука, арбалета, танці, ігри) та вогняним шоу. Проходитиме фестиваль 11 липня  в замку Сент-Міклош.

Читайте також: На Вінниччині під час «ягідного» фестивалю спечуть найбільший в країні малиновий пиріг

Кіфлики – традиційна закарпатська випічка, яку готують з різноманітними начинками, найчастіше це якесь варення або порубані горіхи. За формою вони нагадують рогалики або круасани. За однією з версій, така випічка була відома ще з XII століття і, як пояснює Євген Клопотенко, прийшла в європейську кухню з Туреччини, де цей рогалик отримав свою форму завдяки мусульманському півмісяцю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-