«Енергодім»: Фонд енергоефективності отримав майже 600 заявок від ОСББ

«Енергодім»: Фонд енергоефективності отримав майже 600 заявок від ОСББ

Укрінформ
Державна установа "Фонд енергоефективності" станом на 2 квітня отримала майже 600 заявок від об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на участь у програмі термомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Фонд енергоефективності у Фейсбуці.

«Станом на 2 квітня 2021 року Фонд зареєстрував 597 заявок від ОСББ на участь у Програмі: за пакетом А "Легкий" - 102, за пакетом Б "Комплексний" – 495. Загальна вартість поданих до програми енергоощадних проєктів - 4 млрд 617 млн 465 тис. грн. А орієнтовна сума грантів, що отримають ОСББ від Фонду складе до 70% вартості проєктів або 3 млрд 114 млн 286 тис. грн», - сказано у повідомленні.

Згідно з повідомленням, провідні позиції за кількістю поданих заявок займають Волинська (113), Львівська (84) та Кіровоградська (52) області. Загалом вже понад 51,4 тис. сімей стали учасниками програми “Енергодім”. Економія енергії у разі реалізації всіх проєктів оцінюється у 257,6 млн кВт-год/рік або 344,8 млн грн/рік.

Також Фонд енергоефективності отримав 109 заявок на затвердження проєкту модернізації та 34 заявки на верифікацію виконаних робіт.

Читайте також: На трьох АЕС налагодили виробництво медичного кисню для лікарень

Як повідомлялося, прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім” від Фонду енергоефективності розпочався з 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% - для пакета «Комплексний».

Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Фото з відкритих джерел

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-