Віцеканцлер ФРН заявляє, що нових домовленостей про далекобійну зброю для України немає
Як передає Укрінформ із посиланням на Die Zeit, про це Клінгбайль заявив на пресконференції у Берліні.
"Щодо дальності зброї, хочу сказати, що немає жодних нових домовленостей, які б виходили за межі того, що зробив попередній уряд", - сказав Клінгбайль.
Як зазначає видання, з критикою на адресу федерального канцлера ФРН, очільника Християнсько-демократичного союзу Фрідріха Мерца виступив і речник СДПН із зовнішньополітичних питань Ральф Штегнер. Він назвав заяву Мерца щодо можливості використання Україною німецької зброї для ударів по військових об’єктах на території РФ "такою, що не допомагає". За словами Штегнера, будь-які дії, які розширюють війну, є помилковими, він закликав зосередитися на дипломатичних зусиллях.
Як повідомляв Укрінформ, у понеділок канцер Німеччини Фрідріх Мерц заявив, що наразі з боку ФРН, Британії, Франції, а також Сполучених Штатів, вже немає обмежень щодо дальності зброї, яка постачається до України. За його словами, це означає, що тепер Україна також "може оборонятися шляхом завдання, наприклад, ударів по військових об’єктах у Росії".
Фото: x.com/larsklingbeil