Росіяни покидають Туреччину через проблеми з отриманням дозволів на проживання - Reuters

Росіяни покидають Туреччину через проблеми з отриманням дозволів на проживання - Reuters

Укрінформ
Громадяни Росії, які приїхали в Туреччину після початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну, покидають країну через неможливість отримання дозволів на проживання та фінансові проблеми, зокрема, із банківськими послугами через санкції.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані проведених опитувань, передає Укрінформ.

“Десятки тисяч росіян, які втекли до Туреччини після вторгнення Москви в Україну, переїхали в інші країни за останній рік через проблеми з дозволами не проживання та високими цінами”, - повідомляє інформаційне агентство.

Зазначається що з початком війни Туреччина стала “магнітом” для росіян, особливо її найбільше місто Стамбул і середземноморський курорт Анталія.

“Деякі з них виступали проти вторгнення, інші намагалися захистити себе та свій бізнес від хвилі західних санкцій, накладених на Москву, включаючи заборону на в’їзд росіян до більшої частини Європи. Деякі чоловіки боялися бути призваними в армію. Але цього місяця кількість росіян із посвідками на проживання в Туреччині впала до 96 тисяч, що на третину менше порівняно зі 154 тисячами наприкінці 2022 року”, - йдеться у повідомленні.

Опитані громадяни РФ зазначили, що вони та інші виїхали частково через труднощі з отриманням посвідки на проживання з початку 2023 року. Багато з них попрямували до Сербії та Чорногорії, - “тих з небагатьох європейських країн, де їм раді”, пише агенція.

Читайте також: До Джанкоя прибули військові з Ленінградського округу РФ - партизани

Іншою причиною виїзду називається інфляція, яка досягла в Туреччині 70% минулого місяця, а також труднощі з основними банківськими послугами в Туреччині в результаті санкцій.

Як повідомляв Укрінформ, у поточному році популярність придбання нерухомості в Туреччині серед іноземців знизилася вполовину у порівнянні з минулим роком.

Фото: unsplash 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-