Євросоюз розширив санкції проти Ірану за виробництво ракет

Євросоюз розширив санкції проти Ірану за виробництво ракет

Укрінформ
Європейські урядовці на зустрічі у Люксембурзі дійшли політичної згоди щодо розширення обмежувальних заходів проти Ірану за постачання дронів на виробництво і потенційне постачання ракет у Росію або в країни-сателіти на Близькому Сході.

Про це сьогодні у Люксембурзі за підсумками Ради міністрів ЄС із зовнішніх відносин за участі керівників МЗС та міністрів оборони країн-членів, заявив високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми досягли політичної угоди щодо нарощування та розширення режиму санкцій проти Ірану за постачання дронів, щоб він охоплював також ракети та їх потенційне - поки немає ознак, що це трапилося - постачання для Росії. Це включає також заходи, які ми застосовували проти Росії щодо виробництва ракет, і розширює географічний ареал цих заходів, щоб охопити постачання дронів і ракет не лише у Росію, а й у всьому регіоні Близького Сходу та Червоного моря», - сказав Боррель.

Він додав, що міністри погодилися розширити перелік заборонених до виробництва дронів та їх компонентів.

Читайте також: США запровадили нові санкції проти Ірану за атаку дронами на Ізраїль

Як повідомлялося, минулого тижня глави держав та урядів ЄС погодили політичне рішення щодо необхідності термінового збільшення допомоги Україні. Сьогодні у Люксембурзі міністри закордонних справ та міністри оборони країн ЄС під час спільної зустрічі у форматі Jumbo обговорили шляхи реалізації цього рішення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-