Боррель

21 вересня 2023


Боррель у Нью-Йорку розповів, яким бачить завершення війни в Україні

Не існує сценарію, за якого Україна може прийняти домінування Росії, і єдиним результатом війни, яку Путін розв’язав проти України, має бути справедливий мир, за якого агресор вийде з окупованих територій, заплатить за завдану шкоду та відповість за скоєні злочини.

19 вересня 2023

17 вересня 2023


Євросоюз на Генасамблеї ООН підтримає Україну й закличе до реформи Радбезу - Боррель

Наступного тижня на Генасамблеї ООН Євросоюз скористається нагодою, аби ще раз наголосити на непохитній підтримці України та на необхідності реформування Ради Безпеки, рішення якої блокуються Росією.

14 вересня 2023

11 вересня 2023


ЄС не визнаватиме нелегітимні російські «вибори» на захоплених територіях України

Європейський Союз рішуче засуджує проведення нелегітимних так званих "виборів" в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь, а також у окремих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

08 вересня 2023


Відновлення авіасполучення з Росією суперечить європейському курсу Грузії – Боррель

Відновлення авіаційного сполучення між Грузією та Росією не відповідає зобов’язанням, узятим Тбілісі відповідно до Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, і шкодить просуванню країни на шляху європейської інтеграції.

07 вересня 2023


Боррель в Грузії: Статус країни-кандидата не є даністю, його треба заробляти реформами

Високий представник ЄС Жозеп Боррель розпочав сьогодні свій перший на цій посаді візит до Грузії, та після прибуття до Тбілісі заявив про необхідність єдності політичних сил країни та продовження реформ, виконання яких є необхідним для отримання статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

31 серпня 2023


Рішення Росії вийти із «зернової угоди» спричинило провал її африканського саміту – Боррель

Відмова Росії від продовження Чорноморської зернової угоди та спроби перетворити продовольство на зброю послаблюють міжнародні позиції цієї країни та відштовхують від неї навіть колишніх прихильників, що спричинило дипломатичний провал організованого Росією «африканського саміту».


Боррель: Українська формула миру – єдина основа для міжнародних зусиль із припинення війни

Формула миру, що була запропонована Президентом України, залишається єдиною надійною основою для міжнародних зусиль з пошуку справедливого завершення війни, що була розв’язана Росією проти України.


Війна в Україні стала фактором прискорення для розширення ЄС – Боррель

Європейський Союз має продовжувати процес розширення, і війна в Україні стала фактором прискорення цього процесу не лише для таких країн як Україна і Молдова, але також для країн регіону Західних Балкан.  


Дмитро Кулеба із главами МЗС Євросоюзу обговорять українську Формулу миру

Міністри закордонних справ країн ЄС на неформальній зустрічі в іспанському Толедо зосередяться на реалізації положень мирного плану Президента Володимира Зеленського, позицію України під час зустрічі представить глава МЗС Дмитро Кулеба.

30 серпня 2023


ЄС вже уклав три рамкові угоди з промисловістю на виробництво боєприпасів – Боррель

Європейський Союз розпочав реалізацію контактів у рамках спільного оборонного замовлення, що дозволить постачати снаряди для України та забезпечувати обороноспроможність самої Європи.


Щороку €5 мільярдів військової допомоги: країни ЄС розглянуть створення спецфонду для України

Високий представник Євросоюзу представив на розгляд міністрів оборони країн ЄС пропозицію утворити спеціалізований фонд для підтримки України в рамках Європейського фонду миру. Він щорічно передбачатиме виділення Україні військової допомоги на суму до 5 мільярдів євро у період 2024-2027 років.


ЄС до кінця року може підготувати 40 тисяч українських військових – Боррель

Євросоюз достроково досягає поставленої мети у тренуванні 30 тисяч українських військовослужбовців в рамках Військової допоміжної місії ЄС (EUMAM) та розглядає можливість збільшення цієї кількості до 40 тисяч військовослужбовців до кінця поточного року.


Міністри оборони країн ЄС обговорять підтримку України під час війни та після неї – Боррель

Міністри оборони країн ЄС, які проводять у середу неформальну зустріч в іспанському місті Толедо, обговорять продовження сталого фінансування потреб України як під час боротьби проти російського вторгнення, так і на період відновлення після завершення цієї війни.

29 серпня 2023


ЄС бачив руйнацію Каховської греблі та наслідки затоплення з космосу – Боррель

Супутниковий центр ЄС в Іспанії проводив спостереження під час знищення Каховської греблі, здійснив картографію затоплених регіонів та проводив моніторинг стану систем охолодження на ЗАЕС.

24 серпня 2023

22 серпня 2023


Євросоюз профінансує частину витрат держав-членів, які передають Україні F-16 - Боррель

У Нью-Йорку під час тижня високого рівня в рамках чергової сесії Генеральної Асамблеї ООН наприкінці вересня може відбутися зустріч щодо миру в Україні, заявив у понеділок високий представник ЄС Жозеп Боррель на пресконференції в Палаці Магдалени в Сантандері, Іспанія.

20 серпня 2023

19 серпня 2023

06 серпня 2023

03 серпня 2023


Росія пропонує країнам дешеве зерно для створення нових залежностей - Боррель

Росія пропонує країнам, що розвиваються, та державам "Групи 20" дешеве зерно для створення нових залежностей, посилюючи тим самим економічну вразливість та глобальну продовольчу нестабільність.

02 серпня 2023

01 серпня 2023

25 липня 2023

24 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-