Боррель

29 травня 2020


В ЄС розповіли, як вибудовуватимуть відносини з Китаєм

Відносини між ЄС і Китаєм засновані на взаємній повазі й довірі, вони є багатогранними та складними, і не вкладаються в якійсь один визначений вимір. Саме тому ці відносини ЄС будуватиме, виходячи із власних інтересів та принципів.


Анексія Криму та невиконання "Мінська" значно зіпсували відносини ЄС і Росії – Боррель

Незаконна анексія Криму Російською Федерацією та невиконання нею Мінських угод щодо врегулювання на сході України стали причиною масштабного погіршення відносин між Євросоюзом і РФ.

27 травня 2020

25 травня 2020

19 травня 2020

15 травня 2020


Ситуація у Венесуелі вимагає поновлення роботи Міжнародної контактної групи – Боррель

Ситуація у Венесуелі та навколо неї залишається складною, вона ускладняється впливом коронавірусу та потребує поновлення роботи Міжнародної контактної групи з врегулювання в цій країні.

12 травня 2020


Євросоюз визначив напрямки оборонної політики в умовах пандемії COVID-19

Міністри оборони країн ЄС, які провели у вівторок зустріч у форматі телеконференції, визначили чотири головні напрямки Спільної політики у сфері безпеки та оборони, спрямовані на боротьбу з коронавірусом й на подолання його довгострокових наслідків та впливу на спільну безпеку.

08 травня 2020

01 травня 2020


Боррель: Дезінформація в умовах епідемії може вбивати

Високий Представник ЄС Жозеп Боррель у четвер провів віртуальну зустріч з членами Комітету із закордонних справ, під час якої роз’яснив політику ЄС у сфері боротьби з дезінформацією, яка спрямована проти європейців та проти єдності і солідарності європейських країн.

23 квітня 2020

22 квітня 2020


Боррель сказав, як ЄС в умовах пандемії допомагатиме країнам Східного партнерства

Європейський Союз надає країнам Східного партнерства реальну допомогу під час кризи, пов’язаної з пандемією коронавірусу, зокрема, у захисті економіки, продовженні реформ та сталому економічному розвитку.


Міністри ЄС надіслали Україні чіткий сигнал підтримки – Боррель

Міністри закордонних справ країн ЄС, які провели у середу зустріч в форматі телеконференції, висловили чітку підтримку Україні у боротьбі з коронавірусом та підтримали зусилля команди Президента Володимира Зеленського у реформах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-