Японія готується до нападу Китаю на Тайвань

Японія готується до нападу Китаю на Тайвань

Укрінформ
Влада Японії будує укриття на островах поблизу Тайваню на випадок агресії з боку Китаю та військових дій на острові і навколо нього.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання The Asahi Shimbun.

«Уряд оприлюднив інструкції щодо будівництва підземних сховищ на віддалених островах префектури Окінава на випадок військової кризи за участю Тайваню», - йдеться у повідомленні.

Населення країни готують до того, що доведеться пробути в укриттях до 2-х тижнів. У рекомендаціях уряду, опублікованих 29 березня, зазначено, що укриття будуть побудовані у п’яти муніципалітетах: Ісігакі, Міякодзіма, Йонагуні, Такетомі та Тарама. Ці муніципалітети розташовані на віддалених островах, звідки евакуація можлива лише на літаками або суднами. Усі муніципалітети склали плани евакуації на випадок військового конфлікту, укриття будуть доступні для тих, хто не зможе вчасно виїхати.

Читайте також: Припинення поставок зброї США в Україну підбадьорить Китай - тайванський топдипломат

Разом з тим керівники деяких муніципалітетів, розташованих далі від зони імовірного конфлікту, нарікають, що підготовка до військових дій нібито піддає японців більшому ризику стати жертвами нападу, якщо Китай виконає свої погрози й атакуватиме Тайвань.

Як повідомляв Укрінформ, у Сполучених Штатах вважають, що Китай нарощує свій військовий та ядерний арсенал в рекордних масштабах із часів Другої світової війни, готуючись до вторгнення на Тайвань до 2027 року.

Фото з сайту asahi.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-