путін не буде в безпеці у 123 країнах світу — голова МКС

путін не буде в безпеці у 123 країнах світу — голова МКС

Укрінформ
Ордер на арешт - це не «чарівна паличка», проте він є своєрідною санкцією для глави кремлівського режиму.

Як передає Укрінформ, про це голова Міжнародного кримінального суду в Гаазі Пьотр Гофманський розповів у коментарі CNN.

«Ми віримо у стримувальний ефект ордерів на арешт, виданих у ході нашого слідства, і вважаємо, що це дуже важливий сигнал світу про те, що ми робимо свою роботу, що жертви не забуті… Є 123 держави — дві третини держав світу, де він (путін) не буде в безпеці», — наголосив глава МКС.

Гофманський також пояснив: «Усі держави-учасниці юридично зобов'язані повною мірою співпрацювати з судом, а це означає, що вони мають здійснити арешт на підставі ордерів, виданих судом».

Він додав, що цей ордер — ще не кінець і справа «може розширитися та охопити інші злочини, ймовірно, скоєні на території України».

Читайте також: путін не має імунітету перед МКС - нідерландський експерт з міжнародного права

Як повідомляв Укрінформ, 17 березня 2023 року, Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду (МКС) видала ордери на арешт двох осіб - володимира володимировича путіна та марії олексіївни львової-бєлової.

Президента рф та уповноважену президента рф у справах дитини підозрюють у воєнних злочинах - незаконних депортації та переміщенні населення, зокрема дітей, з окупованої території України, щонайменше з 24 лютого 2022 року.

Фото: International Criminal Court

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-