Європол ліквідував велику мережу злочинних угруповань у ЄС

Європол ліквідував велику мережу злочинних угруповань у ЄС

Укрінформ
Під час загальноєвропейської спецоперації було заарештовано 44 особи, які належать до однієї з найнебезпечніших кримінальних мереж у Європейському союзі.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на Європол, масштабна міжнародна спецоперація за участю правоохоронних органів 11 країн призвела до ліквідації великої мережі злочинних угруповань, які займалися незаконною діяльністю.

“Під час операції було заарештовано 44 особи, які належать до однієї з найнебезпечніших кримінальних мереж у Європейському союзі”, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Євросоюз визначився з датою поновлення переговорів щодо цін на нафту з рф

Зазначається, що розслідування у восьми країнах виявили, що кілька злочинних організацій працювали разом для здійснення масштабної кримінальної діяльності в Європейському Союзі та за його межами. Зокрема, торгівля наркотиками, відмивання грошей і незаконне збагачення.

22 листопада по всій Європі було проведено 94 обшуки у лідерів цих злочинних організацій і в їхніх спільників. Злочинна мережа діяла в Литві, Латвії, Чехії, Польщі, Франції, Німеччині та Словаччині.

Читайте також: Тероризм та обіг зброї: Монастирський хоче посилити співпрацю з Європолом

Зауважується, що міжнародна спецоперація пройшла після розслідувань, проведених Генеральною прокуратурою Литви разом із їхніми партнерами в Чехії, Латвії, Франції, Німеччині, Польщі, Норвегії, Словаччині, Угорщині, Іспанії та США, під координацією Євроюсту та Європолу.

Як повідомляв Укрінформ, раніше у межах спецоперації Європолу, до якої долучилися правоохоронні органи країн Європи, а також Австралії, США, України та Канади, було затримано понад 140 онлайн-шахраїв, які викрали щонайменше €115 млн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-