Європол

26 травня 2022


Нові правила: Євроюсту дозволили обробляти та зберігати докази воєнних злочинів рф в Україні

Рада ЄС ухвалила нові правила діяльності європейського агентства Євроюст (Eurojust), які дозволяють цій установі накопичувати, опрацьовувати та зберігати свідчення й докази воєнних злочинів, скоєних в ході військового вторгнення російської федерації в Україну.

12 квітня 2022


Європол починає операцію «Оскар» - шукатиме приховані активи підсанкційних росіян

Європейське поліцейське управління спільно з державами ЄС почало операцію, спрямовану на пошук активів фізичних і юридичних осіб, котрі потрапили під санкції у зв'язку з вторгненням рф в Україну.

18 січня 2022

29 вересня 2021

01 лютого 2021

27 грудня 2020

02 грудня 2020


Шенгенська зона перебуває під тиском та потребує зміцнення – президент Єврокомісії

Криза, пов’язана із пандемією коронавірусу, загострила проблеми спільного Шенгенського простору, але саме вона виявила, наскільки важливою для європейців є свобода руху, тому варто зберегти та зміцнити Шенгенську зону.

05 листопада 2020

03 листопада 2020


В Україні викрили транснаціональну банду, яка переправляла нелегалів у Європу

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася вербуванням українців для перевезення нелегальних мігрантів з країн Південно-Західної Азії до Європи. Протягом п’яти років фігуранти завербували понад 200 українців.

23 вересня 2020


Європол повідомив про затримання 179 членів міжнародної банди наркоторгівців

Правоохоронці США, Канади, Австралії та низки європейських країн здійснили масштабну спільну операцію, внаслідок якої затримали 179 торгівців наркотиками, які збували наркотичні речовини у мережі Інтернет.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-