Швейцарія призупинила дію спрощеного візового режиму з рф

Швейцарія призупинила дію спрощеного візового режиму з рф

Укрінформ
Федеральна рада Швейцарії призупинила дію спрощеного візового режиму з росією, слідом за схожим рішенням Європейського Союзу.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі відомства.

«На засіданні 16 вересня 2022 року Федеральна рада вирішила повністю призупинити дію угоди, спрямованої на спрощення видачі віз, яку Швейцарія уклала з росією. Таким чином, громадяни росії, які хочуть отримати візу, знову слідуватимуть звичайній процедурі», - заявили в уряді.

У Федеральній раді зазначили, що враховуючи те, що агресія росії проти України триває всупереч міжнародному праву, Європейський Союз 9 вересня 2022 року вирішив повністю призупинити дію угоди з рф щодо спрощення видачі віз.

На засіданні у п’ятницю уряд Швейцарії також вирішив призупинити дію угоди, яку країна раніше уклала з росією.

«Швейцарія вже скасувала спрощення отримання віз для певних категорій людей, наприклад, російських бізнесменів і жінок, а також звільнення від візових вимог для російських дипломатів. Таким чином Федеральна рада також слідувала рішенню ЄС», - додали у відомстві.

Наголошується, що Швейцарія зацікавлена ​​в тому, щоб зробити внесок у спільну та єдину візову політику на європейському рівні, інакше вона ризикує зіткнутися зі збільшенням кількості візових заявок, поданих до її представництв за кордоном громадянами росії, які прагнуть обійти рішення ЄС.

Читайте також: Глава МЗС Латвії - росіянам: Припиніть війну і забирайтеся з України

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок, 12 вересня, набуло чинності рішення Ради ЄС про призупинення дії угоди про спрощений візовий режим з російською федерацією.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-