Якщо програє Україна, наступною буде Словаччина - прем'єр-міністр

Якщо програє Україна, наступною буде Словаччина - прем'єр-міністр

Укрінформ
Україна повинна виграти у війні з росією, а західний світ має надати їй усіляку допомогу. У випадку поразки України наступною ціллю росії буде Словаччина.

Про це під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі сказав прем'єр-міністр Словаччини Едуард Гегер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми повинні підтримувати Україну, вона має виграти. Ми підтримуватимемо Україну у військовому плані і гуманітарною допомогою. Вони захищають і проливають кров за наші цінності», - підкреслив Гегер.

За його словами, «якщо зараз програє Україна, то наступною буде Словаччина». Гегер зауважив, що українці борються за свою державу вже три місяці, вони втомилися, але мають продовжувати цю боротьбу.

Він наголосив, що раніше Словаччині інші країни допомогли швидко наблизитися до ЄС, хоча вона вже майже втратила шанс у 1998 році. Тому зараз потрібно допомогти Україні та іншим країнам швидко інтегруватися до євроспільноти.

«Україна хоче цього добитися, але вона потребує нашої підтримки. Ми хочемо допомогти їм. Відтак давайте це не продовжувати десятиліттями»,- підкреслив прем’єр Словаччини.

Він нагадав, що Польща інтегрувалася до ЄС разом із Чехією, Польщею та Угорщиною, тоді їм у значній мірі допомогла Єврокомісія.

«Давайте дамо такий же приклад Україні, допоможемо Західним Балканам, а також Грузії, Молдові. Вони самі можуть показати, як досягти цього успіху»,- резюмував Гегер.

Читайте також: Європа не повинна шукати шляхи для «збереження обличчя путіна» – президентка Європарламенту

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський переконаний, що Україна вже давно є частиною Європи, та розраховує на набуття статусу кандидата в члени Європейського Союзу в червні.

 Фото: SME.sk

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-