Росія проводить перевірку військ на Курилах та Сахаліні

Росія проводить перевірку військ на Курилах та Сахаліні

Укрінформ
У Росії на Курильських островах та Сахаліні розпочалася перевірка бойової готовності військ з виконанням стрільб та протидією дронам.

Як повідомляє Укрінформ, про це повідомляє Міноборони РФ.

«На Сахаліні та Курильських островах йдуть заходи перевірки боєготовності з'єднань та військових частин армійського корпусу Східного військового округу… Особовому складу належить продемонструвати свої вміння діяти як в обороні, так і наступі, виконати вправи контрольних стрільб зі штатного озброєння», – йдеться у повідомленні.

Крім того, пройдуть тренування з радіаційного, хімічного та біологічного захисту.

Наголошується, що задіяні у перевірці військовослужбовці були підняті навчальною тривогою, отримали стрілецьку зброю та здійснили марш у зазначені райони, де розпочали обладнання вогневих позицій та командних пунктів.

Також військове відомство Росії повідомляє, що на Сахаліні розвідники армійського корпусу ВПО вчаться діяти в тилу умовного супротивника: «В обстановці, максимально наближеній до бойової, розвідники відпрацьовують питання дій у дозорі, застосування засідок та нальотів, а також виведення з ладу комунікацій у тилу умовного супротивника».

За останні роки Росія значно наростила військове угруповання на Курильських островах.

Читайте також: Росія перекидає два дивізіони С-400 з Далекого Сходу на навчання у Білорусь

Разом з тим, як повідомляв Укрінформ, останніми тижнями відбувається об'ємне перекидання військової техніки та живої сили зі Східного військового округу РФ у західному напрямку, у тому числі на територію Білорусі, де пройде перевірка сил реагування Союзної держави РФ та РБ, яка закінчиться 10- 20 лютого навчаннями «Союзна рішучість-2022».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-