Сенат скасував вимогу Байдена вакцинувати працівників приватних компаній

Сенат скасував вимогу Байдена вакцинувати працівників приватних компаній

Укрінформ
У середу ввечері Сенат США відхилив розпорядження Байдена щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19 працівників середніх і великих приватних підприємств.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на CNN.

Законопроєкт про скасування вимоги щодо обов’язкової вакцинації, ініційований республіканцем Майком Брауном, підтримали 52 сенатори (у тому числі двоє демократів), проти висловилися 48.

Джо Байден ще у вересні оголосив, що дасть вказівку міністерству праці зобов'язати всі підприємства, де працює 100 і більше осіб, повністю вакцинувати працівників - або змусити їх щотижня здавати тест на COVID-19 і носити маски. Розпорядження, яке вийшло в листопаді, було оскаржене в судах штатів, очолюваних республіканцями, а також приватними роботодавцями й ліберально налаштованими профспілками.

У зв’язку з цим федеральний апеляційний суд тимчасово заблокував розпорядження Байдена щодо вакцинації, яке мало набути чинності 4 січня.

Як зазначається, республіканці наголошують, що ця вимога є перевищенням повноважень з боку федерального уряду і створює додаткове навантаження на підприємства, тим більше що питання вакцинації – це особистий вибір кожного громадянина.

Нагадаємо, мерія Нью-Йорка оголосила про обов’язкову вакцинацію для всіх приватних підприємств міста з 27 грудня.

Слід сказати, що у США багато компаній самі зобов’язали своїх працівників щепитися проти коронавірусу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-